Skocz do zawartości

MPX HERON RR czy warto ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D:D:D

no...zółty... tak w tajemnicy to powiem, że duża cześć moich modeli które latają nisko lub wysoko jest zółta + fluo (kiedyś pomarańczowa) + czarna. I ... żółty jest czarny, fluo jest czarny i czarny jest czarny jak się jest trochę wyżej :) Wieczorem/we mgle/w szarym dniu, żółty robi się słabo przydatny.

A co do blondynek - to ja najbardziej lubię niebieski...ale na modele to tak sobie się nadaje. Zielonego nie lubię i na szczęście na modele też się nie nadaje. Za to różowy mnie bawi, ale modele z różowym nie wiedzieć czemu, latają najszybciej :) 

 

Tak podsumowując kolory i malowania - jak model stoi na ziemi, to jest to bardzo ważne (wręcz najistotniejsze) jak dobierze się kolory ?. Jak lata sie modelem średnio wysoko lub szybko i w różnych porach dnia to warto dobrać kolorystykę z głową (nie muszą być ładne czy takie co się podobają). Jak lata się wysoko - to to obojętne. Jak się lata zabawowo - to jak nie pomalujesz, to będzie dobrze. Byle był kontrast pomiędzy dołem, a górą modelu - bo to naprawdę może pomóc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.