Skocz do zawartości

ASSAN X8 R6 6Ch 2.4GHz Receiver


kustosz

Rekomendowane odpowiedzi

Oznaczenie (typ odbiornika X8R6) jest dokładnie takie samo. Według mnie, różni się tylko kolorem plastiku. Zauważ, że nowe odbiorniki są już tylko w czarnych obudowach. Teraz widocznie produkują tylko takie obudowy.

Co do odbiornika X8R4, są to mniejsze złącza, używane w subminiaturowym osprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Przypadkowo na stronie HiModel trafiłem na opis tego odbiornika w czarnej obudowie "hard black case". Czyli nowe odbiorniki (czarne) są w obudowie z twardszego toworzywa. Z jakiego tworzywa są białe nie wiem.

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dokładniejszym przyjżeniu się, nowe, czarne obudowy odbiorników, które przedtem były w białych miękkich obudowach, są z twardego plastiku. Wnioskuje tak, bo wydaje mi się, że widzę zatrzaski mocujące górę z dołem obudowy.

Były i nadal są także duże odbiorniki w czarnych, twardych "pudełkach" (X8R, X8Rp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja moze tutaj napisze mala informacje.

 

W nadajnikach Futaba (w moim wypadku 9cap) THR-REV - rewers gazu - z menu serwisowego musi byc ustawione standardowo, nie moze byc rewersu. Ewentualny rewers na gazie trzeba sobie ustawic przy kazdym modelu. Powod - gdy wylaczymy nadajnik przy wlaczonym odbiorniku Assan ustawia standardowe polozenia kanalow - przy thr-rev jest to w tym momencie pelny gaz. Do testow oczywiscie przytrzymywalem model wiec nie wbil sie w sciane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.