Skocz do zawartości

helikopterek


martek23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobić helikopterek do użytku w domu z części z single wing plane?

 

Sprzedać i za zarobione pieniądze kupić Dwukanałówkę sterowaną IR. :twisted:

Obawiam się, że i silniczki są za słabe na Heli, i elektronika zupełnie nieprzydatna. Prościej naprawić samolocik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem temat jak go naprawić ale nikt nie pomugł a wiec chce zrobić helkopterrek żeby latać po domu sobie(fajniejsza zabawa niż żucać w bezwietrzny dzień samolotem) bo RWD 5 jest za drogie bo moje fundusze to 10zł

 

 

Bo nikt nie wie co to pomUgł i nie dziwie się że nie podoba Ci się Żucanie bo to jest błędna technika która nie istnieje :devil: Usunąłem tę cześć tekstu Za 10zł nic nie kupisz... :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce zrobić helikopterek z single wing plane żeby polatać w domu bo na polu zimno a więc da się wogule zrobić z single wing plane mały leciutki helikopterek? bnie mam kasy więc chce zrobić recykling

NIE DA SIĘ!!!

 

Da... Ale nie za 10zł... :wink:

Może jakieś patyczki się wykorzysta. Reszta niestety do nabycia.

Potrzebujesz odpowiednio mocny silnik, pakiet li-pol odpowiednio mały, kompletny wirnik z łopatami i głowicą. System napędowy do tego wirnika, oraz niestety - odpowiednią elektronikę z wbudowanymi mikserami i regulatorami.

Obawiam się, że masz materiały na kawałek obudowy i śmigiełko ogonowe.

Może czas wejść w dorosłe życie, zaakceptować prawdę, że nie zawsze możemy mieć to co chcemy, zaraz i natychmiast i zaoszczędzić parę złotych na nową, wymarzoną zabawkę.

Nie wypijesz 10 butelek Coli i już masz fundusze. Woda w końcu też nie jest taka zła. :wink:

A może trzeba poszukać okazji do zarobienia? Akurat mamy sezon na odśnieżanie. Może ktoś w okolicy zapłaci parę złotych za odsnieżony chodnik? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem temat jak go naprawić ale nikt nie pomugł a wiec chce zrobić helkopterrek żeby latać po domu sobie(fajniejsza zabawa niż żucać w bezwietrzny dzień samolotem) bo RWD 5 jest za drogie bo moje fundusze to 10zł

 

Rozumiem, że nie udało ci się zrozumieć informacji, że najprawdopodobniej rozleciał ci się silnik w samolocie - czyli potrzebna wymiana? No to faktycznie, nikt ci nie pomógł i nie kupił nowego silnika. Nikt też nie zaoferował się go za ciebie wymienić. Starsznie nie usłużni ludzie się tu kręcą... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, trochę mnie poniosło :oops: .

Miałem bardzo bardzo zły dzień.

------------------------

Mam pewien pomysł (co prawda nie będzie to śmigłowiec... ale prawie zmieścisz się w budżecie ):

Za 10zł możesz zakupić w jakimś sklepie budowlanym (np. Castorama itp. - tylko raczej nie pytaj się sprzedawców, bo ci powiedzą że nie ma w sklepie, a będzie jak sam poszukasz... ) jeden arkusz Izoo Flooru 6 lub 5 mm (lub cieńsze; Izoo Floor to taka pianka do ocieplania podłóg - jest to to samo co Depron Rowkowany, a nie nazywa się Depron bo to nazwa zastrzeżona) + klej UHU POR lub inny do styropianu, pianki itp. - z tym że może Ci wyjść coś koło 14 zł bo klej jest droższy.

Możesz zbudować coś takiego: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=5554 - pomyśl tylko nad planami i wg. nich wytnij części z IzooFlooru ostrym nożem, poklej i wstaw silnik i elektronikę z twojego samolotu. Co prawda łódka nie będzie skręcać, bo nie maż serw... , jednak jak dla mnie lepsza jest płynąca chodź by do przodu łódka niż stojący na półce zepsuty samolot - a dla Ciebie?

PS: Jak będzie działać to możesz powiedzieć że sam zbudowałeś... i może dostaniesz dofinansowanie od rodziców na nowy model..... Spróbuj. Nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.