Skocz do zawartości

Pikniki modelarskie 2009


Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie proszę o podanie terminów oraz gdzie odbędą się w tym roku pikniki modelarskie zostaną umieszczone na stronie

http://rc-lot-hobby.livenet.pl/pikniki.html

w pod stronie „PIKNIKI”

wiadomo juz o piknikach:

13-14.06. 2009 - II Miting Modelarski "holówki i szybowce " Kaszuby

17-19.07. 2009 - Żar

01-02.08.2009 - R.C. Air Show Nowy Targ

08-09.08.2009 - XI Ogólnopolski Mityng Modelarski RC pt. "Każdy Może Latać" Kraśnik

15-16.08. 2009 - Wilcze Laski koło Szczecinka OGÓLNOPOLSKI ZLOT WICHERKÓW,OLDTIMERÓW.

W miarę napływu informacji będę je wklejał na stronę i uzupełniał w poście.

Proszę także o podsyłanie banerków imprezy i ewentualnych zaproszeń

Dzięki za zainteresowanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Robert,

 

dzięki za ogłoszenie o Pikniku na Zarze u Was na stronie, Tylko jakoś tak rozweselił mnie ten tekst:

 

Cytat: "Zaproszenie Zapraszamy wszystkich modelarzy latających RC, oraz wszystkich zainteresowanych, do wzięcia udziału w kolejnym Międzynarodowym Pikniku Modelarskim organizowanym na lotnisku Górskiej Szkoły Szybowcowej "Żar". Odbywające się w ubiegłych latach Pikniki, były imprezami o zasięgu lokalnym, organizowanymi przez Szkołę Szybowcową i Klub Modelarski "Żar" z Międzybrodzia Żywieckiego przy udziale kolegów z niemieckiego klubu modelarskiego z Rangsdorf koło Berlina".

 

Hmmm. "Do tej pory impreza była o zasięgu lokalnym" ;D No spoko - biorąc pod uwagę ogólnoświatową globalizację, rzuca się faktycznie w oczy brak uczestników z Chin :lol2:

 

"Organizowane m.inn. przez "Klub Modelarski "Żar" z Międzybrodzia Żywieckiego"" - także pełen luz. Ostatecznie dają nam (jak się już bardzo mocno dopraszamy) tablicę z klamerkami :jupi: I chwała im za to. No i Koledzy z Rangsdorf, którzy przyjeżdżają na gotowe. Bo tak ma być. Oni są na Zarze gośćmi.

 

Sorry za tą porcję sarkazmu, ale jakoś nie zdzierżyłem. Nie w negatywnym a komediowym odczuciu ma się rozumieć...

 

Pozdrawiam Piotr

 

www.piotrp.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piotrze

Ten cytat jest wyjęty z Twojej strony, tak tam jest napisane, ani słowa, ani przecinka nie dodałem,

ja go skopiowałem i wkleiłem.

To jest tylko część informacji, a kto będzie chciał kliknie sobie i poczyta dalej.

W żadnym przypadku nie miałem zamiaru umniejszać wielkości, i specyfiki pikniku na Żarze

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wyrwane z kontekstu. Dalej masz:

 

Pikniki te, pomimo ich początkowego kameralnego charakteru, cieszyły się coraz większą popularnością, tak że postanowiliśmy je spopularyzować i przekształcić w spotkanie modelarskie o międzynarodowym zasięgu. Przepiękne lotnisko gościnnej Szkoły Szybowcowej, znakomita baza noclegowa, piękno okolicy - wszystko to predestynuje wręcz to miejsce do takiego celu. Pikniki począwszy od 2004 roku stały się największymi międzynarodowymi imprezmi modelarskimi w Polsce. Mamy nadzieję, że i w roku 2009 na Pikniku spotkamy i nowych a także wszystkich kolegów i przyjacół z ubiegłych lat.

 

Pozdrawiam Piotr

 

www.piotrp.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - i nie chodzi o pomniejszanie zasług czy wielkości. Nikt tego nie robi wypinając pierś po ordery. Tylko o rzeczową informację tak, by ktoś zainteresowany wiedział co go czeka :D

 

Generalnie taki kalendarz imprez jaki zacząłeś na stronie jest godny pochwały! Może by miało sens podawać tam także informację o imprezach z krajów ościennych? Polecam też kalendarz pod: http://www.rc-network.de/kalender/index.php Aby się nie powtarzać mógłbyś go przelinkować. Jak chcesz to i Waszą czy "Kaszubską" impreze mógłbym do tego niemieckiego kalendarza wpisać...

 

Pozdrawiam

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert - Może edytowałbyś także swój pierwszy wpis umieszczając w nim zapowiedzi wszystkich imprez jakie się tu pojawią tak aby były one widoczne zaraz po wejściu w temat? Będzie też czytelniej. Chyba że temat ten z założenia ma odsyłać do adresu strony podanej w pierwszym poście - oczywiście osobiście nie widzę w tym nic złego (tak dla sprostowania :) ).

 

Mam też pytanie do reszty kolegów.

 

Czy zapowiedzi organizowanych przez was imprez można także umieszczać na własnych stronach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Robert

 

Dzięki! W weekend jak znajdę chwile to wpiszę Waszą imprezę do kalendarza.

 

@ Krzysztof

 

dito, ale jak włączysz zielone światło...

 

@ all + Marcin

 

Tak, z rozpropagowania będę się cieszył. Proszę o podawanie wyłącznie linku głównego www.piotrp.de gdyż inaczej nie działa automatyka wyboru języka. Proszę także o nie podawanie adresu emailowego otwartym tekstem. Dzięki!

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piotrze. Masz zdrowie i wytrwałość do organizacji pikniku na Żarze. :D

 

Dzięki.

 

Organizuję, bo sam lubię takie imprezy i często biorę w nich udział. W takich, które inni organizują. Trzeba więc się i odpłacić dając innym coś z siebie.

 

Pozdrawiam Piotr

 

www.piotrp.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.