Skocz do zawartości

Jak zdjąć łożysko?


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czarek proponuje jeśli chcesz to łożyska z koszykami nie metalowymi.Jak wyżej.Mniejsze opory tarcia ,cichsza praca,lepsze osiągi.Same plusy.Ale też częstszy serwis i wymiana.Można też zastosować łożysla hybrydowe czyli bieżnie stal a kulki porcelana.Firma Albeco i Ceramit robi takie łożyska.Ale temat już schodzi do wyczynu

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki, to też mi się obiło na forum i jak mam do wymiany łożyska to staram się takie coś szukać, choć nie zawsze wszystko jest (szczególnie w jednym miejscu) ze wszystkimi wymaganiami czyli C3 i jeszcze te koszyki :).
Hybrydy to już większy koszt i na razie jeszcze takich rarytasów raczej nie potrzebuję ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja do FSR to takie łożyska to niestety obowiązek.Koszta się nie liczą.?.Wymieniam w przypadku CMB 2 razy na sezon.Zresztą w benzynie także.PS.jeśli potrzebujesz nietypowe oni składaja sami .Mają kulki bierznie koszyki wystarczy zadzwonić i pogadać.Nie wszystko jest na stronie.Wrazie czego szukaj też z firmy ZWICKER na DE maja duży wybór na paliamidzie chodzi o koszyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.