Skocz do zawartości

Nie komentować "Króla" lub "Królowej"


robintom

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat wisiał już w powietrzu, dobrze że wreszcie ktoś miał odwagę. Najciekawsze jest to, że dawno nie było tu takiego szumu z powodu jednej osoby. O czymś to chyba świadczy.

 

edit:

Zaloze sie ze masz wytatuowane JR miedzy sutkami :)
FUTABA na karku i SAITO na brzuchu. :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sa pewne normy i zasady jakich wypada przestrzegac i kilku zostalo uziemionych za ich lamanie.

Warunkiem pisania na forum jest przestrzeganie tegulaminu, a ten okresla wyraznie, ze wycieczki personalne nie sa tolerowane.

Mam nadzieję że nie bierzesz mnie za adwokata onego muchomorka.Tenże muchomorek nie pisał tego na forum ale na PW.Więc i nam nie wypada traktować tego jako odstępstwo od zasad obowiązujących na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie bierzesz mnie za adwokata onego muchomorka.Tenże muchomorek nie pisał tego na forum ale na PW.Więc i nam nie wypada traktować tego jako odstępstwo od zasad obowiązujących na forum.

Nie biore Cie za niczyjego adwokata ;) - zreszta jako takowy hmmm fortuny nie zarobisz ;)

CYTAT

dla ciebie to przecież nie ma znaczenia bo funciory zarabiasz w UK.

Napisane do mnie - publicznie.

A obrazanie nawet na PW nie jest dozwolone obawiam sie...

Aha - swiadek jest wolny - nie mam wiecej pytan :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tam Krzysio nie dyskutuj tylko pokaz klate. Zaloze sie ze masz wytatuowane JR miedzy sutkami :)

 

 

ale mi pojechał........... i nie trafił :rotfl: :rotfl: -za moich czasów hitem był SUPRANAR

 

 

 

a przy okazji takiego zainteresowania tematem przypominam o pospolitym ruszeniu "pomagamy forum" ... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeczytałem ten wątek i niestety, ale z żalem przyznam rację tym, którzy stoją po przeciwnej stronie niż kamyczek_rc.

 

Smutne w tym wszystkim jest właśnie to, że niektórzy ludzie nie potrafią obiektywnie ocenić sytuacji i przyznać racji drugiej osobie/stronie, tylko idą w zaparte i w przypadku braku zdrowego rozsądku i(lub) argumentów zaczynają posuwać się do wycieczek osobistych i dyskredytowania oponentów w dyskusji przy pomocy ogólników i nieprawdziwych faktów.

 

Dla mnie, forumowicz Kamyczek_rc jest przykładem takiej osoby. Przy innym nastawieniu do nas mógłby, bez cienia wątpliwości z mojej strony, zyskać duży szacunek i poważanie na forum. Mógłby...ale niestety, póki co jest bardzo daleko od tego.

 

A takie sformułowania:

(...) w życiu nie budowałem ani jednego zestawu typu ARF bo to sprzet dla pseudo modelarzy(...)

kojarzą mi się wyłącznie z "łysymi kolanami" chodzącymi w 3-paskowych dresach, wymieniającymi opinie na temat swoich zaje...fajnych bryk spod znaku BMW i krytykujących wszystko inne co "szura się po asfaltach" i wzbudzają one moją wielką pogardę dla ich autorów.

 

PS. Żeby nie było..Osobiście nie mam nic do marki BMW (do momentu jak ktoś "nie wsiądzie" na moją Skodzinę) i do dresów firmy na "A" (do momentu jak ktoś mi nie powie, że moje ze znaczkiem na "N" są do :ass:) :mrgreen:

 

No. Psudomodelarze...czas iść spać i śnić o kolejnych (pseudo)zakupach zestawów ARF i potem ich (pseudo)składaniu i (psuedo)oblatywaniu :devil: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zwracam uwagę iż temat dotyczył kwestii równouprawnienia na forum. Jeśli ktoś uważa, zasadnie czy nie, że jest "lepsiejszy" od innych, to niech da na to dowody i wytłumaczy się ze swojego zachowania.

Może to ukryty geniusz, który całą modelarską wiedzę ma w małym paluszku i nasze drobne problemy obrażają jego intelekt. Może lubi dobry sprzęt - ma prawo.

Jeśli został o coś posądzony - niech się najpierw obroni.

Za to, temat zamienił się w kamieniowanie kamyczka... To też nie jest w porządku.

W końcu każdy przed rozstrzelaniem ma prawo do obrony i ostatniego słowa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli został o coś posądzony - niech się najpierw obroni.

Za to, temat zamienił się w kamieniowanie kamyczka... To też nie jest w porządku.

W końcu każdy przed rozstrzelaniem ma prawo do obrony i ostatniego słowa. :wink:

 

Poinformowałem Kamila na GG o toczącej sie dyskusji.Zapewne jak dostanie wiadomość to odpisze na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Szanowni koledzy poraz kolejny moje wypowiedzi kierowane prywatnie są wywlekane na forum. I czyuję że jest tu nagonka na moją osobę. Chciąc budoweać razem z wami model nazwano mnie szpanerem puiblicznie. Nie chcąc wszczynać kolejnej dyskusji na forum napisałem na priva. tyle że tam okazuje sie że temat może być nadal publiczny Jak widzę jedynym co jest pewne to zawiść i zazdrość ,że ktoś coś robi i jak to kolega napisał szpanuje. Co do naszych rodaków za granicą prawda jest niestety taka ,że mały osetek to pracownicy wykwalifikowani i na kontraktach . Znaczna jednak część wyjechała bo funt jest lepszy niż złotówka i co mnie osobiscie dziwi praca którą gardzili w Polsce tam wykonuja z zapałem. Osobiście wole zarobić mniej i być przy rodzinie.

Jeśli mowa o szpanowaniu to życzenie kolegów własnie spełniam ....

Proszę usunąć moją prywatną korespondencję z tego i innych postów Boogie to młody chłopak i jemu można wybaczyć ale dorosły facet cytujący korespondencje prywatną na forum to już przesada ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem stroną w sprawie i nie chcę dociekać kto ma rację ale piszemy wszyscy na forum które ma jakieś zasady. Jesli ktoś te zasady łamie powinien zostać ukarany przez moderatorów.Jeśli nie to nie ma o czym mowić a wtedy konflikty które się zdarzają międy dwoma osobami powinny być załatwiene między nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wypowiadałem się w wątku, który stał się wstępem do tej dyskusji i również otrzymałem PW od Kamila postanowiłem się wypowiedzieć również tutaj aczkolwiek mam dosyć chłodny stosunek do tego typu dyskusji.

JA osobiście nie mam nic do JR do Hitecka czy Futaby czy Saito Os-maxa czy tylu innych marek. Nie mam zastrzeżeń do zasadności stosowania takich czy innych zabawek w modelach A czy w modelach B.

Nie podoba mi się sposób w jaki Kamil wypowiadasz się o tych co piszą coś co akurat Tobie się nie podoba. Masz do tego prawo ale nie tak żeby niszczyć nawet dużo młodszego czy z mniejszym doświadczeniem modelarza.

Wydaje mi się, że widzisz świat w kolorach czarnym i białym a rzeczywistość jest zdecydowanie barwniejsza.

To tyle... Jeśli napiszesz do mnie coś na PW, co mnie obrazi to też to opublikuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boogie to młody chłopak i jemu można wybaczyć ale dorosły facet cytujący korespondencje prywatną na forum to już przesada ....

 

Mimo, ze jestem mlody, to zdaje sobie w pelni sprawe z tego co pisze i umiem poniesc ewentualne konsekwencje wynikajace z moich decyzji.

Ostatnio rowniez otrzymalem prywatne wiadomosci od Kamyczka_RC, z reszta nie po raz pierwszy i doszedlem do wniosku, ze korespondecja byla najwieksza strata czasu w moim zyciu. Zostalem rowniez w niej obrazony i dotkniety.

Dla mnie koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko uważam, że wywlekanie prywatnej korespondencji to nieczyste zagranie.

Jakiś użytkownik podsyła Ci PMy niezgodne z regulaminem forum? Zgłaszasz do admina i jemu pokazujesz odpowiednie cytaty.

Pokazujesz je publicznie? Grasz nieczysto jak sam Kamyczek. Z nim trzeba merytorycznie. Choć sam racji Ci nie przyzna, to każdy obserwator wątku będzie wiedział, kto jest górą. Natomiast w zagrywkach emocjonalnych masz marne szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kamyczku RC.

Po pierwsze chciałem powiedzieć, że często z uwagą czytam twoje posty na forum. Trzeba przyznać, że masz sporą wiedzę modelarską, którą niejednokrotnie dzielisz się z mniej doświadczonymi kolegami. Chwała Ci za to! Myśle że miałbyś spore szanse, aby stać sie poważanym i lubianym forumowiczem!

Wytłumacz mi tylko, po co tak chętnie oceniasz innych. Po co przyglądasz się, gdzie pracują, po co wyjechali za granicę, jakim sprzętem dysponują? I to już nie pierwszy raz :(

Ja ostatnio z wielką przyjemnością latam Piperkiem EPP z Cyber-fly, za całe 80 PLN, napędzanym najprostszym dzwonkiem... Czy to oznacza, że powinienem się schować ze wstydu i w ogóle na forum nie odzywać? Przecież jestem zwykłym pseudo-modelarzem!

Może powinniśmy podzielić forum na część dla "prawdziwych modelarzy" i dla "pseudo-modelarzy". W tym drugim dziale mogliby bez strachu pisać tacy prości, zwykli pseudo-modelarze jak ja. Bez strachu przed złośliwymi, chamskimi pisanymi najczęściej na PW komentarzami Kamyczka RC.

Ja jednak jestem optymistą i wierzę, że wyciągniesz wnioski, Kamyczku RC i zmienisz swoją postawę na forum. Przecież masz dużą wiedzę, która mogłaby pomóc niejednemu początkującemu i bardziej doświadczonemu modelarzowi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszę jeszcze jedną sprawę postu który napisał inny modelarz, że angole są agresywni.

Hmm.... A może przejdzie się kolega wieczorkiem po zmroku między blokami w Nowej Hucie?

Margines społeczny jest wszędzie.

 

To sem ja.

Żeby nie mieszać: jeśli kolega chce podyskutować na ten temat, to zapraszam do wiadomego wątku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę usunąć moją prywatną korespondencję z tego i innych postów

Nie sądzę, żeby koledzy, których obraziłeś mieli ochotę na coś takiego, a moderatorzy w tej chwili mają sporo innej roboty.

Piszesz na forum, to bierz za to odpowiedzialność.

Żeby nie było potrzeby edytowania, czy usuwania postów.

 

PS

A właśnie, co to ma być: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=12190&postdays=0&postorder=asc&start=0

Skasowałeś swój opis, bo się obraziłeś?

Na kogo, chyba na siebie.

Od pierwszego kontaktu, zaraz po dołączeniu na forum, posypały się skargi na Ciebie.

Nie chodziło o żadne szpanowanie z Twojej strony, a generalnie o to, że nie szanujesz innych i ich poglądów.

Teraz skasowałeś dowód na to, że chciałeś wnieść na forum coś pozytywnego; i pseudomodelarze, tacy jak ja, nie dowiedzą się nigdy jak to miało być z samodzielnie budowanym RWD; i z frustracji pewnie zakupią kolejne ARFy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż...Niektórzy, jak widać, nie umieją zapanować nad własnymi emocjami.

 

Jak widać, lepiej (czytaj: łatwiej) jest się obrazić, zabrać "swoje zabawki" z tej piaskownicy i przenieść się do drugiej i tam powtórzyć wszystkie te same błędy, niż wyciągnąć konsekwencje z zachowań i reakcji innych i próbować naprawić relacje z kolegami z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.