Skocz do zawartości

SSS 56114 KV500


PiotrekWLKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, 

  Jestem w posiadaniu tego potwora od prawie roku, ale dopiero teraz czas pozwolił na uruchomienie :) Może ktoś będzie zainteresowany co taki diabełek potrafi, więc z chęcią się podzielę zdobytymi cyframi. Aktualnie:

Bieg jałowy przy 12s - 2.5A z pikiem 5.2A przy gwałtownym starcie. 

 Próby pod obciążeniem zaczną się najprawdopodobniej już w weekend. Docelowo ma on napędzać napęd strugowodny 75mm,  ESC400A, zasilanie 48V 50Ah, choć możliwe, że to jeszcze przepakietuje na trochę większe napięcie, potrzebuję w granicach 8-10KW. Producent podaje max 13KW więc moje 8 nie powinno być problemem :)

IMG-20200711-WA0011.jpeg

IMG-20200905-WA0012.jpeg

IMG_20201222_114754.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to bez problemu te silnik "żyją" Pod wodą, pytanie jak o nie dbać i zabezpieczyć przed uszkodzaniami mechanicznymi. Jeszcze kiedyś zmotałem inny zestaw pod wkrętarkę lub silnik. Do pontonu i supa pod wkrętarką dawało radę :)

Z silnikami które miałem pod ręką 2KW sądzę, że byłoby aż za dobrze ? ale finalnie te silniki nie miały testów z braku czasu. 

ae_1597062815977.jpg

IMG-20200806-WA0026.jpeg

IMG-20200806-WA0024.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 Z przyczyn technicznych, dzisiejsze próby nie miały miejsca. Zamówiona "skrzynka" Z aluminium która docelowo miała siedzieć w desce, okazała się źle spasowana. 

 Wstawiłem wszystko w plastikową skrzynkę i zrobię testy w niej. Jutro dokończę instalację wodną i ok wt-śr zobaczymy jak to wygląda prądowo. Na zdj całość jaka będzie w skrzynce podczas testów i butelka wody dla łatwiejsze oceny gabarytu :)

 

IMG_20210411_231237.jpg

IMG_20210411_231307.jpg

IMG_20210411_231242.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 Po wstępnych testach. Trochę mieszane uczucia, raptem 3KW ??‍♂️ fakt, że moje lipole już mogą się okazać trochę za stare i mało wydolne. Postaram się złożyć do kupy mój pakiet liion, żeby sprawdzić na nieco większym napięciu i zdecydowanie lepszej wydolności. Jak to nie pomoże to będę musiał zwiększyć napięcie :) dzisaj przy 12s wyszło 60A, ale szybko spadało więc zapewne akku już trupki. Jak ma ktoś dostęp do lifepo4 to pisać :) następnym razem postaram się o film. Ale dzisiaj samemusamemu a to

 dziadostwo dość mocno szarpie ?

Screenshot_2021-04-13-14-45-14-805_com.miui.videoplayer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 Po kolejnym teście na "sucho"  Jestem pewien, że moje lipole już dokonały żywotu ? 

 

https://youtube.com/shorts/mR9u6lvAtB8?feature=share

 

 Jutro testy na wodzie z operatorem. 

 P. S. Wibracje słyszane są spowodowane zbyt miękka skrzynką. Docelowa  będzie z ALU, więc będzie ok. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.