Skocz do zawartości

Nowe żródło depronu!


blackriver

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym zielony po roku potrafi częściowo się utlenić ("wyparować")

 

No tym dolozyles :shock:

skad takie masz informacje?

ulatnial sie tylko styropian opakwaniowy ktory

w czasach..... byl uzywany np w budownictwie,

niezgodnie z jego przeznaczeniem

sorki ale jak masz bzdury pisac -Nie pisz wcale, inni Cie czytaja!

Pozdrawiam serdecznie Jasiu

 

Kolego, pokaż najpierw co to tej pory zrobiłeś z depronu. Bo z tego co widze na forum nie ma zbyt wiele relacji z budowy Twoich modeli. A teraz uruchom wyszukiwarkę i zobacz ile, i jakie modele z depronu buduje f-150 i zrozum, że ma on niemałe doświadczenie w budowie modeli depronowych, więc jeśli coś pisze, to jest duża szansa, że to sprawdził. A teraz zamilcz, jeśli jeszcze masz podważać czyjąć wiedzę swoim drugim na tym forum postem.

 

Szymon

Kolego sympatyczny na forum jestem krotko fakt ,ale z modelarstwem sie zetknalem i b.mocno zwiazlem w 1979 w ramach jakiejs akci Harcerskiej(ja bylem Zuchem)

Byles wtedy na swiecie?Ze mi piszesz o relacjach z budowy?

Budujac moj pierwszy model byly takie aparaty fotograficzne,jakich pewnie nie widziales

O depronie sobie poczytaj chocby kilka postow powyzej

 

Nawiasem mowiac nie wiedzialem ze wiedze i doswiadczenie mierzy sie iloscia relacji :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

F-150 napisal

Poza tym zielony po roku potrafi częściowo się utlenić ("wyparować")

 

a ja jako architekt budowlany musze znac wlsciwosci fizyko-chemiczne produktow budowlanych ,dopisze ,tak ma racje :lol2:

a po 5 latach wyparowuje spod paneli podlogowych :rotfl: i zostaje sama folia :crazy:

bzdury

A teraz zamilcz, jeśli jeszcze masz podważać czyjąć wiedzę swoim drugim na tym forum postem.

I wiecej kultury prosze,tego w domu i modelarni Cie nie nauczyli?

Jasiu

Ps .

Jakos nie moge znalezc Twojego przywitania na forum :mrgreen:

ale znalazlem pierwsze posty

-co to tartak

-jak sie folia okleja

-jestem beginer

pisane na jesien 2007 ,gratuluje modelarskiego doswiadczenia

teraz ja napisze

Zamilcz dziecie lepiej w takt przyslowia:

Ryby i dzieci......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Skoro jako architekt twierdzisz , że materiał zwany depronem (podobno tylko Amerykanie mogą go tak nazywać) nie paruje - TO TYM LEPIEJ :jupi: . Mój depronowy model ciągle lata ale odnosi coraz więcej ran po kolejnych kraksach i grozi mu zakończenie żywota wcale nie z powodu wyparowania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.