Skocz do zawartości

Nowe żródło depronu!


blackriver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
chyba kiedyś dzwoniłem, ale jakaś ilość minimalna była duża, poza tym cięższy o 25 % i droższy!

Tutaj tez w kartonie jest niemalo. a niesadze aby Ci przeslali 1 plyte ( ja bym sie bal naszej poczty czy nawet kuriera)

 

Depron jest jeden i jesli tutaj na zdjeciu pisze depron , czyli sprzedawca sprzedaje to jako depron oficjalnie to znaczy ze waga jest taka sama jak w EMUZ.

W EMUZ zamawialem bialy i czarny depron jeszcze za czasow Kiwi-Model i powiem ze jest o wiele lepszy niz ten z z modelarnia.pl tzn sztywniejszy, nie mnie sie tak i model ma wieksza trwalosc. Na tym co maja wystarczy lekko dotknac czyms cienszym ( byle patuczek ) i powstaja wgniecenia i rysy ktore psuja wyglad modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za stary jestem i za wygodny, żeby mi :ass: marzła teraz na dworze, to w ciepełku kręcę się "tekturowymi samolotami" - jak halówki nazywa moja szanowna :D .

Żebym łaskawie nos wystawił na lotnisku, temperatura musi przekroczyć 10°C - inaczej w kościach mnie łupie i stawy trzeszczą ;-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.