Skocz do zawartości

Nowe żródło depronu!


blackriver

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za stary jestem i za wygodny, żeby mi :ass: marzła teraz na dworze, to w ciepełku kręcę się "tekturowymi samolotami" - jak halówki nazywa moja szanowna :D .

Żebym łaskawie nos wystawił na lotnisku, temperatura musi przekroczyć 10°C - inaczej w kościach mnie łupie i stawy trzeszczą ;-) .

 

Oj Ładziu, Ładziu wstydź się.... toż to ledwo po trzydziestce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

I co z tego, że teraz mieszkam pod Wawką (pochodzę spod Biłgoraja) i mogę odebrać osobiście- jak nie ma w modelarnia.pl.

To nowe źródło? Ciekaw jestem przeogromnie co i jak. Może przy zakupie całej paczki będzie upust?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja depron kupuje w Lublinie;] W sklepie Komfort, co prawda jest to sklep z dywanami, panelami i różnymi innymi duperelami. Z tego co wiem to Lublinie depron mozna kupic tylko w tym sklepie;/ . Raczej nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej. Jeśli chodzi o ceny to "są niskie" :D niestety kupowałem tam rok temu-nie pamiętam dokłądnie, ale kupowałem tam materiał na RWD-5 , zapłaciłem około 25zł za 2*3mm i 2*6mm i jeszcze starczy mi na małą akrobatke :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jakimś niesłychanym fartem mają depron 3 i 6mm niestety oba rowkowane ale bardzo tanie 3mm - 3 zł za metr kwadratowy 6mm - 4 zł za metr kwadratowy jak na razie kupiłem po metrze na rwd-5 i to z pewnością starczy czyli za materiały za rwd-5 zapłaciłem 7 zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w OBI faktycznie sprzedają "na pudła" ale już w Castoramie jest dostępny na sztuki. Zielony, rowkowany 6 mm i szary/czarny, rowkowany 3 mm. W Komforcie jest dostępny zielony, gładki 6 mm i zielony, rowkowany 3 mm - na sztuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.