Skocz do zawartości

Problem z regulatorem/silnikiem/aparaturą?


franekdolas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Marek_Spy napisał:

Ty o programowanie jest tylko celem rozpoznania drążka a jemu startuje niby i się grzeje

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 

A,próbowałeś,on tylko rozpoznaje kanał i co dalej,musisz mu zadać opcje które ma wykonać,tak na marginesie, odłącz silnik i zobacz czy dalej się grzeje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze czy źle zaprogramowany regulator to  nie ma prawa grzać się samo z siebie. Ewentualnie przy krańcowo źle dobranym timingu -lub jeśli ten typ regulatora nie obsługuje tego silnika.

Nic nie wiemy jaki regulator był poprzednio ani jaki jest po wymianie. nie wiemy z jakim śmigłem Kolega sprawdza -czy regulator lub silnik nie są przeciążone.

 

Prawdopodobnie albo coś jest źle podłączone albo uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprogramowałem regulator na nowo i nic. Serwa działały, a napięcie podawałem przez podpięcie regulatora z pakietem, który przed uruchomieniem silnika nic się nie grzał. Ogólnie temat do zamknięcia, bo po tym jak kompletnie nie wiedziałem co zrobić, podjechałem do sklepu i kupiłem nowy, lepszy regulator: REGULATOR HOBBYWING SKYWALKER 30A/40A UBEC 5V/2A. Wcześniej to bardziej chińskie gów... musiałem kupić uszkodzone, albo nie wiem co. Poprawiałem luty, kombinowałem, pewnie nie uznają mi gwarancji... Teraz wszystko działa jak wcześniej. Dodam tylko, że wszystko podłączyłem tak samo, czyli poprzednio było też dobrze. Dzięki za pomoc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.