Skocz do zawartości

Samolot morderca


radek872

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil napisał

Jakim cudem wogule ktoś odpalił samolot skoro nikogo nie było za sterami.

 

Laminat napisał

uwazasz ze nie ma samolotu w ktorym silnik pracuje bez osoby w kabinie?-na własnie oczy widziałem 2 takie sytuacje - cirrus sr22 i jak 12A(sp-ace)

 

Prośba do Laminat czytaj uważnie posty kolegów . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki ultralekki samolocik. Można go odpalić stojąc obok kabiny, która pewnie jak w szybowcu otwiera się na bok. Mamy coś podobnego o nazwie Pelikan. Wiele razy odpalano go nie będąc w kabinie ale pod kołami zawsze były podstawki.

 

W Polsce w Lesznie był taki przypadek z 10 lat temu , że pilot nie mogąc odpalić Wilgi wysiadł aby pokręcić śmigłem. Niestety nie wyłączył iskrowników i nie cofnął całkiem manetki gazu. Wilga zaskoczyła i szalała po lotnisku gdzie stała kolejka szybowców przez dobrych kilka minut. Próbowano staranować ją traktorem ale zawsze skręcała i uciekała. W końcu wpadła na kupę nawozu i silnik zgasł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można go odpalić stojąc obok kabiny

Mi chodziło że poco odpalać silnik skoro nikogo nie było w środku w sensie że nikt nie planował lecieć tym samolotem.A to że da się odpalić to chyba każdy wie tyle że poco odpalać skoro nikt zdaje sie nie planował lecieć , a już na pewno bez klinów na kołach.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.