Skocz do zawartości

Jak to działa


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Daj jakiś link do tego regla.Już znalazłem

PCO umožňuje chránit před nadměrným vybitím a prodloužit tak životnost akumulátorů. Automatika pracuje ve dvou stupních - při poklesu napájecího napětí je neprve výkon motoru omezen, při dalším poklesu je poté motor vypnut zcela.

W skrócie odcięcie przy spadku do minimalnego napięcia dla celi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadź tekst lub adres URL strony internetowej.

Tłumaczenie: czeski ? polski

PCO umožňuje chránit před nadměrným vybitím a prodloužit tak životnost akumulátorů. Automatika pracuje ve dvou stupních - při poklesu napájecího napětí je neprve výkon motoru omezen, při dalším poklesu je poté motor vypnut zcela.

 

PCO pozwala chronić przed nadmiernym vybitím, a tym samym przedłużyć żywotność baterii. Automat działa w dwóch etapach - spadek zasilacz jest neprve moc silnika jest ograniczona, w dalszym spadkiem po silnik jest wyłączony całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam nie krzyczcie na mnie, ale się pogubiłem, czy do mojego odbiornika w oryginale jest 8,4-650mAh-Ni-Mh mógłbym włożyć lipo 11,1V 1000-mAh ??

 

Do odbiornika 8,4 [V] ???? A nie 4,8 [V] ????

Jest taka zasada, że odbiornik i serwa zasila się napięciem zazwyczaj w granicy 5-6[V].

Napęd elektryczny to już bez ograniczeń ... Niestety bez względu na wszystko, nie możesz podłączyć pakietu lip-pol nawet 7.2 [V] (skaładającego się z 2 cel). W takich przypadkach stosuje się zazwyczaj zasilanie z regulatora prędkości (tzw. BEC) lub bec zewnętrzny jako osobne urządzenie. Do większych modeli stosuje menadżery zasilania. Ale to inna bajka. Mam nadzieję, że nieco rozjaśniłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, chyba źle zadałem pytanie, konkretnie chodzi o helikopter, w którym znajduje się odbiornik, do którego jest podłączony akumulator 8,4 v. z odbiornika wychodzą kable, które zasilają silniki, i dwa wyjścia na serva, w nich ok 5v konkretnie chodzi o to jak podłącze lipo 11,1v czy elektronika, silniki, serva się spalą albo odbiornik sam wyreguluje prąd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam optica 6 (35mhz) i nie spotkałem się w instrukcji z takim czymś..

A ja tu mam inne pytanie : w instrukcji pisze że po przekroczeniu 9,3 V aku zasilającego (9,2V i w dół) włączy się brzęczyk ostrzegający przed zbyt niskim napięciem by nie stracić kontroli nad modelem w powietrzu. Dzisiaj latałem na 9,2V i nic takiego nie usłyszałem ,żadnych odgłosów . Zepsuty jest głośniczek czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.