Skocz do zawartości

Rekreacyjne pływanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Post ten jest kierowany do wszystkich sympatyków modelarstwa RC, a w szczególności modelarzy szkutniczych. Mieszkam w Darłowie i interesuje się właśnie modelarstwem RC, niedawno wpadł mi do głowy pomysł aby, w pewien majowy weekend urządzić rekreacyjne pływanie modelem. Jednak jak wiadomo z życia, im nas więcej tym weselej i proponuje aby spotkać się, właśnie w majowy weekend w porcie Darłowo i popływać modelami w awanporcie. Dla niezorientowanych informuje, że awanport ma dużą i niewykorzystaną powierzchnię, a akwen jest osłonięty od dużych fal. Nie proponuje jakiejś masowej imprezy, ma to być raczej coś w rodzaju spontanicznego spotkania, w czasie którego będzie można popływać burta w burtę oraz wymienić poglądy.

Gdybyście byli zainteresowani proszę piszczcie na e2c@interia.pl.

Osobiście pływać będę VICTORIą z Thunder Tigera.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co? Stamtąd wygonili Cię tu i teraz dokuczasz innym? Sądzę, że są inne sposoby na zaistnienie na forum, niż "doradzanie" innym. Z tego co widzę tematykę obrałem właściwą:

Polskie Forum Modelarskie Strona Główna ? Reszta ? Modele lądowe i szkutnicze ? Statki , okrety, łodzie podwodne , żaglowce ? Rekreacyjne pływanie

 

Pozdrawiam kolegę meloowa, trochę więcej optymizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów ! człowiek chce pomóc to jeszcze źle na tym wychodzi ! chyba zacznę tylko czytać forum.

 

 

 

 

Jednak próbuję wszędzie, może się uda i tu.

 

 

PS. Najwyraźniej to Ciebie z każdego forum przeganiają. Wyluzuj kolego śledzik .... :devil:

 

PS2. Zparoś nas na spotkanie modeli latających to zabaczysz jaki bedzie odzew. Pewnie ze 100 byłoby chętnych. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki za pomoc, naprawdę, o tamtym forum nie miałem pojęcia. Byłem do tej pory zarejestrowany tylko tu. Więc napisałem w tym dziale to co chciałem napisać. Daliście szkutnikom możliwość wypowiedzenia się to ją wykorzystałem.

 

Co do latania, to też latam, jednak wolę popływać.

 

Sorki jeżeli kogoś uraziłem ale nie miałem takiego zamiaru.

 

Ok, sorki za zamieszanie. Temat zamieściłem i tu i tu, kto chętny nich pisze.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jako, że odchodzimy od tematu, chciałem się zgłosić na to spotkanie. Model TT Odyssey. Rezerwuję kanał 68.

 

Co do dyskusji jak się wywiązała. Wydaje mi się, że sprawcą zamieszania jest świadomie, lub też nieświadomie użyty znak cudzysłowu. Daje on szeroką możliwość interpretacji zawartego w nim zwrotu, z obraźliwymi włącznie. Nie trzymam niczyjej strony, ale wymagając wyrozumiałości od innych, musimy jej też wymagać od siebie. Kolega śledzik, jako że należy do naszego forum, zaprasza nas na spotkanie nad wodą, robi to w dobrym dziale i wydaje mi się, że ma do tego prawo. Forum nie nazywa się lotnicze rc, tylko modelarzy rc. Skoro powstał dział szkutniczy, wydać życie tego wymagało i są w śród nas lotnicy jak i szkutnicy.

Nie każdy odczuwa potrzebę by mieć 700-set znajomych na naszej-klasie i być członkiem dziesięciu for. Proponuję zakopać topór i wrócić do meritum.

 

Chętnie się z kolegami spotkam tak nad wodą, jak i na lotnisku.

 

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego śledzik jak zapewne "niezauważyłeś" to jest forum głównie modelarzy lotniczych 99,9% poszukaj w google "C4 team" typowo szkutnicze forum !

 

Wiem że chciałeś pomóc ale napisałeś powyższy tekst w sposób taki "odstraszający"

Dosłownie - jak czytałem pierwszy wpis później Twój to aż pomyślałem "Dlaczego tak napisałeś :?: " Często nawet nie wiemy a niektórzy i lubią samoloty i łódki chodź znamy ich z tej pierwszej dyscypliny ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

1-3 Maja w miejscowości Łacko, na jeziorze Wicko odbędą sie pierwsze w sezonie 2009 regaty Jachtów Sterowanych Radiem. Po wszelkie informacje zapraszam na:

 

http://www.f5leszno.p-net.pl/

 

Jest tutaj pełen kalendarz a także niedługo pojawią się informatory

 

Przepisy są na stronie

 

http://www.naviga.org/Dokumente/Regeln_e_0203.htm

 

W sprawie modeli [budowy, zapytan] zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

witaj,

niestety ten link tyczy się chyba wyłącznie przepisów budowy i do tego mowa tam o jakiś zmianach - na przykład długość miecza z balastem to obecnie 38 cm a nie jak na obrazku 36 cm.

Przy okazji mam pytanie, które postawil juz ktoś na forum radiojachtingu - skąd wziąć najbardziej aktualne, przetłumaczone na polski przepisy - ale nie budowy (bo te są łatwo do zrozumienia) tylko regatowe?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Oj, kolego jankowski, z transportem nie jest tragicznie, masz pociąg do Słupska, przez Koszalin a potem to już tylko żabi skok:) Fakt telepać się z modelem pociągiem też żadna uciecha. Jak coś zapraszam.

Jeżeli mogę nadmienić, to rezerwuję sobie 75 kanał.

 

ertman_176, dzięki za informację, ciekawą stronę mają. Jak się uda to skorzystam:)

A tak nawiasem mówiąc, to do jakiej klasy zalicza się Victoria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mam pytanie, które postawil juz ktoś na forum radiojachtingu

 

Po co je znać skoro i tak sędziowie ich nie przestrzegają i nie pilnują ...

 

A tak na poważnie jest kilka najważniejszych:

 

Prawy/lewy, nawietrzny/zawietrzny, "4 długości" [z tego co pamiętam to chyba 4, ogółem chodzi o tzw. miejsce przy boi] - tyle interesuje zawodnika. Do tego jest jeszcze tzw. instrukcja żeglugi na dany rok. Reszta należy do sędziego startowego i głównego.

 

A tak nawiasem mówiąc, to do jakiej klasy zalicza się Victoria?

 

Do którejś z NSS bo jakoś nie kojarze innej w którą by się "mieściła" ...

 

Dziwne że w polsce nie rozgrywa się klasy RG-65 ... A szkoda bo fajnie i tanio ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.