Skocz do zawartości

Co z lataniem w Bezmiechowej?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim.

 

Czy ktoś ostatnio latał modelem szybowca na zboczu w Bezmiechowej? Pytam bo nie widzę ostatnio relacji z pikników lub łikendów modelarskich a wybieram się tam jesienią. Będę wdzięczny za informację o sytuacji modelarzy na terenie  AOS. Czy coś się w tym temacie zmieniło? Nie pogonią mnie? A może ktoś lata tam regularnie i by podzielił się wrażeniami? Ostatni raz byłem tam w 2011 roku więc stąd moje pytanie.

 

Z GÓRY dzięki za wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywam regularnie. Latam coraz rzadziej. Piękne zbocze, wygodne lądowisko i wyjazd na sam szczyt. Pracownicy jak najbardziej przychylni. Jest tylko jedno ale....Ostatnio jest to bardzo popularne wśród turystów miejsce. Mocno problematyczne jest rozłożenie startu i lądowanie wśród ludzi odpoczywających na kocach. Jeżeli do tego dodać latające paralotnie i szybowce to trzeba mieć oczy dookoła głowy. Wakacje i weekendy z tego powodu raczej odpadają.Jesienią i na tygodniu może być luźniej....chociaż nie tylko modelarze korzystają z uroków ładnej pogody.

Osobiście w tym rejonie latam na innych, zdecydowanie mniej zatłoczonych zboczach świadomie rezygnując z wygód Bezmiechowej. No cóż....zawsze byłem samotnikiem ale i starałem się podchodzić do latania modelami z rozsądkiem.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co piszesz zupełnie nie pokrywa się z moim jednorazowym doświadczeniem kiedy to 2 lata temu przyjechałem do Bezmiechowej w drugiej połowie sierpnia.

To chyba była sobota. Wszystko było pozamykane, żywego ducha tylko ja i może 2 innych turystów. W takim razie cieszę się, że miejsce ożyło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.