Skocz do zawartości

Skrzydło racingowe Spec Wing pod FPVWRA


magilla

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, okruszek napisał:

Tak z ciekawości, mam pytanie.

Używasz jakiegoś FC czy modułu do stabilizacji lotu, czy na żywca :)

Używasz OSD z FC czy kamera bezpośrednio do VTX.

 

Ja w soich modelach nie mam FC, OSD ani innej dodatkowej elektroniki - latam na żywca bo trenuje sobie nimi w zasięgu <500m.

Oczywiście do celów treningowych nikt nie zabrania aby to zamontować?

 

59 minut temu, sn1per napisał:

A jakie skrzydełko i motor sobie wybrać na początek, by spokojnie sobie polatać i nauczyć ? 

Motor się raczej dobiera jak zna się już rodzaj modelu. 

Lubisz sklejać piankę czy wolisz kupić gotowca? Jak chcesz trochę pokleić to polece Ci Smarta - https://www.napolskimniebie.pl/smart Moim zdaniem super skrzydło, nie jest za szybkie, nie przepada, ląduje samo nawet mocno dociążone. Jest też kilka innych projektów z pianki depronowej które może na początek być dobrym krokiem

Jak nie chcesz się bawic w klejenia a chcesz mieć na gotowo to kup jakieś S800, Z84 do tego np jakis silnik z quada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2022 o 12:32, magilla napisał:

Ja w soich modelach nie mam FC, OSD ani innej dodatkowej elektroniki - latam na żywca bo trenuje sobie nimi w zasięgu <500m.

Oczywiście do celów treningowych nikt nie zabrania aby to zamontować?

 

Motor się raczej dobiera jak zna się już rodzaj modelu. 

Lubisz sklejać piankę czy wolisz kupić gotowca? Jak chcesz trochę pokleić to polece Ci Smarta - https://www.napolskimniebie.pl/smart Moim zdaniem super skrzydło, nie jest za szybkie, nie przepada, ląduje samo nawet mocno dociążone. Jest też kilka innych projektów z pianki depronowej które może na początek być dobrym krokiem

Jak nie chcesz się bawic w klejenia a chcesz mieć na gotowo to kup jakieś S800, Z84 do tego np jakis silnik z quada..

 

dzięki zdecyduje się na tego smarta, chętnie coś posklejam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.