Skocz do zawartości

Kradzież m.in. sprzętu modelarskiego


lukaszjb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów modelarzy, mam małą prośbę w ten weekend w moim miejscu zamieszkania okradziono znaczną ilość piwnic i niestety również się załapałem. Skradziono mi między innymi Dremela 3000 ze sporą liczbą akcesorii i ładowarkę modelarską Charsoon Antimatter 250W 10A. Jakby ktoś z Białegostoku czy okolic bądź z ktokolwiek słyszał o takim sprzęcie czy widział gdzieś na portalach aukcyjnych proszę o informacje. Obydwie te rzeczy są dosyć charakterystyczne i niezbyt popularne jeśli chodzi o tzw. drugą rękę, dużo tego nie ma może jakimś fartem coś się trafi... A chodzi o to że wraz z tym zostały skradzione elektronarzędzia markowych firm na dość znaczną sumę, a skoro połasili się i na ''drobnice'' to może byli to jacyś amatorzy i mam cichą nadzieję że nie ujdzie im to płazem. Także jakby ktoś gdzieś coś słyszał o takim sprzęcie, proszę o informacje. Pozdrawiam i jak najmniej takich tematów na forum.

 

 

dremel-3000-485-hires-png-rgb-oneux-16229_w_1600_h_800.png

 

IMG_20170808_162352.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.