Skocz do zawartości

Lama V3 pekniete mocowanie flybar'a


vaderjk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie to nie tak, po pierwsze na oryginalnym wale esky lata dobrze do konca pakietu, po drugie latalo 3/4 dobrze potem zaczela kolowac, zmienilem po chwili (odczekalem na wystygniecie silniczkow) pakiet na nowy wpelni zaladowany i juz caly czas plywala Lama. Potem na nowo zamontowalem wal jeszcze dokladniej, to po minucie zaczela juz Lama plywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lataj na plastiku :). JA u siebie montowalem alu oś srebrną ale nie xtreme. Z nia lama plywala i byla strasznie nerwowa. Ktos kiedys ladnie powiedzial ze jak zmieniasz czesci to na tej samej firmy wszystkie. Aczkolwiek ludzie lataja tylko na oscie xtreme i nie narzekaja, wiec moze trafiles trefna oske?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was jeszcze takie pytanie - czy uklad sterowania glowica EK1-0319 - ten co sie pochyla i jego gorna czesc sie kreci razem z wirnikiem dolnym, a dolna jest przymocowana do snapow to czy ona moze sie rozdzielic? Wyskoczyl mi ten gorny "talerzyk" po czym jak go przesunalem na swoje miejsce to dziala bez problem - ale moje pytanie czy to normalne ? Tzn on sie moze oddzielic? Czy on jest jakos zamontowany na stale do dolnej nieruchomej czesci? Moze cos w srodku mi sie odkleilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po mocniejszym przyziemieniu podniosla sie do gory - ale tylko "zcisnalem" razem i rusza sie normalnie, Lama lata stabilnie... Czy w zwiazku z tym musze rozkladac lame i kleic tarcze sterujaca? Czy ona po prostu jest tam na "wcisk"? Szukalem po roznych forach i rozne opinie sa tzn sa takie ze nie trzeba kleic, ale luszie pisza tez o tym ze kleili ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi te czesci "lepsze" xtreme srednio pasuja do mojej Lamy ... Zalozylem w tej chwili tylko biale xtreme lopaty i fajny maja dzwiek, lama jakby szybciej reaguje na ruchy prawym drazkiem, lecz jest o wiele mniej stabilna niz na oryginalnych... Latam w tym samym pokoju - na stockowych czarnych lata sie o wiele latwiej, dokladniej niz na tych bialych xtreme... Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest jednak tak zle jak pisalem - dokrecilem mocniej mocowania lopat (teraz skladaja sie z lekkim oporem, przedtem byly luzne) i nie plywa jakos mocno. Latalem w wiekszej przestrzeni i calkiem fajnie i stabilnie sie latalo... Aczkolwiek nadal na wale xtreme nie da sie latac - zatacza kregi - latam na oryginalnym - jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.