Skocz do zawartości

Kilka pytań


Krzysztof-G2

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza rzeczą jaką powinieneś zrobić to poćwiczyć na symulatorze!

BTW na temat początków też jest już dużo, o motoszybowcu było również wspominane na forum, musisz poszukać, natomiast jeżeli chodzi o ten drugi to sam sie uczyłem na nim latać i jest ok, śmigło pchające, kadłub plastikowy, twarde skrzydło, stabilny w locie.

Działaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tobie odradzam tych modeli zobacz na to i są z elaporu a nie z plastiku http://www.allegro.pl/item544893341_model_samolotu_sterowany_radiem_e_sky_nemo_3d_nowy.html albo tenhttp://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p2237,pc-focus-rtf-zestaw-rc i za tą samą kase i zapraszamy do powitalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nikt nie pisze o Multiplexie ?? Ta firma jest moim zdaniem najlepsza na początek.

Tutaj jest stronka z wszystkimi modelami Multiplexa, ja na początek wybierałbym pomiędzy EasyStarem, EasyGliderem i MiniMagiem. Każdy z tych modeli jest innego rodzaju ( kto co lubi :wink: ) więc myślę, że znalazł byś coś dla siebie o dużo lepszej jakości niż te plastiki na allegro :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że MPX jest dla nadzianych nowicjuszy. Nie każdy może sobie z marszu pozwolić na wydanie 600 czy 800zł jednorazowo na sprzęt.

 

Sam wydałem wpierw 319zł na model z allegro a gdy poczułem, że "to jest to!" kupiłem model na części z dobrym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.