Skocz do zawartości

Spalina z silnikiem pchającym


szlak18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję samolotu na silnik 4cm3 ze śmigłem pchającym. Małe obciążenie płata.około 20g/dm2. Powolny lot i możliwość załadowania 300 gram na pokład. Duży wznos. Zestaw lub ARTF. Dla fotografii. Nie chcę elektryka bo denerwują mnie akumulatory.

Czy macie jakieś namiary na taki zestawik?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że napęd pchający ze względu na mocowanie kamerki z przodu. Może wystarczył tylko na wieżyczce umiescić silnik?. Ale OK, do tego pewnie świetnie nadawałaby się Prząśniczka. Jest też plan - ale płatny niestety motoszybowca własnie z silnikiem na wieżyczce, część przednia modelu dostosowana do umieszczenia kamerki. Jesli interesowałoby to podam stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś mi się obiło o uszy o prząśniczce.

Coś w tym stylu ale nie mam cierpliwości do budowy. Może są jakieś zestawy chyba że plan dotyczy motoszybowca a prząśniczkę można kupić w zestawie. Choćby już powicinane żeberka i inne materiały. To już mogę skleić ale wycinać żeberka-koszmar.

Silnik na wieżyczce też byłby ok ale na jakim gotowym modelu (problemy ze skłonami silnika?).

Głównie chodzi mi o to by spaliny nie brudziły obiektywu.

Może są na to jakieś inne metody. Może zmodyfikować wydech (ale tu się chyba traci wtedy rezonans czy coś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.