Skocz do zawartości

Mała kraksa


Atomizer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Poszedł w kukurydze jak dzik w żołędzie 😂

 

I tak zakończona kariera wysłużonego modelu , do którego już straciłem cierpliwość... a to za sprawą przeróbek pod spadochron.

 

Krótki opis : samolot po przygotowaniu ładnie wystartował ale poluzowała się klapka spadochronu przez co model stracił właściwości aerodynamiczne, stawiała za duży opór i nie można było sterować ! nawet do głowy mi nie przyszło żeby nacisnąć przełącznik i zwolnić tą klapkę, żeby wypuścić spadochron ! tylko próbowałem awaryjnie wylądować. Kto wie jak by się zakończyło gdyby w porę wypuścił spadochron... W takich sytuacjach brakuje praktyki i doświadczenia aby się połapać gdzie i co wcisnąć, bo czasu na myślenie co tu zrobić nie było wcale. Model zanurkował w kukurydzę jak dzik !

 

IMG_20220626_205550.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

😂😂😂

 

Ja ten model szukałem w tamtym roku 15 min. jak awaryjnie udało się wylądować na spadochronie w środku tego pola, co też była kukurydza tylko że miała wtedy 2-2,5m wysokości... wydawało się , że jest tu a on całkiem innym miejscu czekał, a w dodatku może gdzieś coś grasować w takiej kukurydzy 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kukurydzy grasują z reguły ... dziki , a te panie nie uszanują nawet modelu... nie mówiąc już o właścicielu ... 😉

... są rejony gdzie takich pól pilnują ....emerytki zaopatrzone w petardy ... 😉 - to są dopiero emocje ,nie tylko dla dzików ...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.