Jump to content

Frsky Neuron 80


mar_io
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

Chciałbym Was prosić o opinie o tym regulatorze. Może akurat ktoś z Was używa i może podzielić się ze mną kilkoma uwagami przed zakupem.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Rysiek, czytałem ten temat, ale to jest powiedzmy recenzja zrobiona typowo pod heli. Ja jestem tym reglem zainteresowany pod kątem latania w dużym motoszybowcu i stąd chcę poznać opinię nt np ustawiania hamulca itd... Generalnie jakby nie telemetria, która przez aplikacje LUA fajnie chodzi na frsky x20s to bym nie brał go pod uwagę zastanawiam się nad nim właśnie bądź nad hobbywing flyfun 80a v5, mam regle tej firmy i jestem super zadowolony, ale tam znowu nie ma telemetrii a cena ta sama stąd moje pytanie.

Link to comment
Share on other sites

Programowanie za pomocą BLHeli32  Suite więc hamulec powinien być programowalny. Z powodzeniem przerabiałem kopterowe regulatory BLHeli do zastosowań w motoszybowcu. Programator robiłem na arduino pro mini. Bardziej mnie martwi informacja, że nie ma możliwości ustawienia soft startu co dla napędu z przekładnią jest wymagane. Można co prawda to obejść za pomocą delay w nadajniku. Proponuję Ci pogrzebać jeszcze w tym temacie w sieci. Mam nadzieję, że coś znajdziesz. Jest manual https://www.frsky-rc.com/wp-content/uploads/Downloads/Manual/Neuron/ESC Neuron 40 60 80 -Manual.pdf i widać, że hamulec jest programowalny. Jeszcze jeden link https://www.sgm.siedlce.pl/index.php/warsztat/wyposazenie/682-blheli-linker  .

Link to comment
Share on other sites

Soft startu nie potrzebuję, silnik jest bez przekładni w tym konkretnym egzemplarzu zależy mi na telemetrii, ale nie jest najważniejsze być może pójdę w sprawdzonego hobbywinga, zobaczę grzebię dalej...

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.