Skocz do zawartości

Tu bedzie ..latanie..


Rekomendowane odpowiedzi

od  przed  wczoraj  zakonczono  fedrownie   tu   wungla  bo...w  Polsce mamy  prada pod  dostatkiem  i  zimą  jest  prawie  lato  nie  trza  grzać ...chyba  tylko  gardło..  co  tu  pisac  to  widać  BAJKA..  Ta  fotka  bez  zbocza  to  lądowiska  praktycznie  wszedzxie  trochę  samosiejek  brzuzek  czy  cus  podobnego

IMG_20220813_170339_1.jpg

IMG_20220813_165939.jpg

IMG_20220813_165936.jpg

IMG_20220813_165931_1.jpg

IMG_20220813_165827_1.jpg

IMG_20220813_165312.jpg

wszystkie  kierunki...dobry  dojazd  zadnej  ochrony   "róbta  co  chceta "  najlepiej  zawody  

 

filmi  na  youTube  przedwojenny  ...to nie  obecny  real..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jakieś 12 lat temu jeździłem po kopalniach w Turku i Koninie, jako młody podjarany elektromachanik pytałem starych wyjadaczy na ile tutaj lat  macie jeszcze odkrywki? a oni odpowiadali, młody ty pójdziesz na emeryturę a kopalnia będzie dalej wydobywać.... 

Smutne to wszystko w ten naszej Polsce, bardzo smutne....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wegla  na  koninskich  kopalniach  ...ho..ho...al  wszystko  wykupił  SOLOZ/  soloosz/  jak  mu  tam  bo  gadałem  np..z miszkancami  k.Milinowa  i  mozna  kopac  ale  to  sabotaz   .  Turek  jeszcze  dychał  węglem  zciaganym  z  od  Hitlera  bo  nie  toksyczny  a  obok  turecki  zły    a  obecnie  wszystko  powalone  . Niemioszki  działaja  destrukcyjnie  non  stop  co  Polskie  złe   za  mało  dostali  bobu ....i  kumają  się  z  bolszewikami  ...ot  polityka... 

Laco ...ja  za  kazdym  x  jadę  i  wracam  inną  drogą  ....przyjedz  kier  Drzewce kopalnia  wszyscy  Ci  powiedzą  od Koła  6KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek  nasze  wyrobiska  są  podobnie  rekultywowane..szukajac  kopalni  Adamów  zagospodarowano  pieknie  wyrobisko -zaglówki  itp. Dziwię  się  ,że  wszystkie elektrownie    w  koninskim  są  demolowane  Turoszów  się  postawił  i  OK..mają  pracę  prąd  ale  to  zawisc  Czechów  i  Niemców  by  zmusic  Polakow  o  kupowanie  od  nich  pradu....zaby  tak  rozwalic  elektrownie  w  Turku  to  zgroza  ...Elektrownia  Pątnów  pracuje  na  biomasie  z  Afryki  Kunta-Kinte  ma  kasę  /  przed  tym  na  mazucie /   Soloz  własciciel  robi  se  co  chce  bo  to  jego....

Byłem  niedawno  na  Lubstowie  ...wyrobisko  zalane  po  uszy  ...zadnych  polek  ,,,ledwo  dojechałem  ...pełniutko...od strony  wschodniej  teren pod  dzilki  juz  rozprzedano...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem za zamykaniem Kopalni odkrywkowych. Nic tak nie dewastuje środowiska. Ściągajmy skąd się da, a chrońmy nasze środowisko. 
 

Działki i domki wszędzie gdzie się da to choroba Polska. Dla nie to masakra. Gdzie u nas nie pojedziesz to prawie wszedzie krajobraz domkowy. W gorach domki, na nizinach domki, na terenach zalewowych domki,  dostęp do jezior zablokowany. Kretyństwo. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku  podobnie  w  innych  krajach  ...w  Austrii  jedni  pozwalają      latać   drudzy   raus...ale  w  Austrii  na  ladowisku  sa  ławeczki  i  przyczepione  szczotki  do  czyszcznia  obuwia  sam  to  widziałm  z  napisem  "nie  zabierać  ".../  po  ichnemu/  a  jak  jest  na  jeziorsku   podeszła  do  nas  baba  ,że  jest  włascicilką  tego  lotnego  terenu  /   a jest  kto  inny  przcież  ja  i  Rysiu  wiemy   i  mamy  przyzwolenie/   i  skarzyła  sie  ze  dała  pelnomocnictwo  BABOLOWI  ...i  ze  ja  go  walam  .wyzywam  ...powiem  Ci resztę  jak  sie  spotkamy  ...TAKIE  TO  LATANIE  w  F3F   głowa  do  góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.