Skocz do zawartości

Moja domodelowaniowa Muzyka :)


piotrp

Rekomendowane odpowiedzi

Yoseph - DAWNA wersja Mayonesa na eksport to Flame. Zak to firma, która kiedyś kiedyś istniała, a potem została przez Mayo wchłonięta. Zresztą, co za różnica - grunt że sprzęty Zak gadają jako - tako, rewelka na miarę Gibsona '82 to nie jest, ale jest dobrze. Sam jakiś czas grałem na basie Zaka. Teraz zakupiłem V aktywną.

 

Co do nuty jakiej słuchasz - powiem tyle: Wings, Cold Demons, Bloodline, czy genialne South Of Heaven i Raining Blood - mniam :) Lubie, ale nie grać tylko słuchać. Gram zupeeeełnie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Wprowadziliśmy na rynek trzy autorskie marki - Mayones, Zak i Flame. Marka Zak, powstała we współpracy z zagranicznym partnerem, przeszła już niestety do historii polskiej muzyki gitarowej, gdyż po wygaśnięciu kontraktu zostaliśmy zmuszeni do zaprzestania produkcji..

Kawałek zaczerpnięty ze strony mayonesa. ALe kłucił się nie będe bo nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.