Skocz do zawartości

Moja domodelowaniowa Muzyka :)


piotrp

Rekomendowane odpowiedzi

Typowy piątkowy wieczór. Byłem zmęczony jak koń po westernie. Wiadomo - debet snu rośnie w tygodniu z dnia na dzień. Jadąc na trening włączyłem Listę Przebojów Trójki i zstąpiły na mnie hordy aniołów przynosząc nowe siły witalne. A wszystko to za sprawą utworu POSTCARDS FROM ITALY grupy BEIRUT. Nieco folkowe, bardzo liryczne i pachnące świeżością wiosennego ranka. Polecam gorąco także inne ich utwory: Mount Wroclai (Idle Days) i Bratislava.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

A moja muzyka:

 

1. Red Hot Chili Peppers

2. Red Hot Chili Peppers

3. Tak! Zgadliście Red Hot Chili Peppers.

 

Kto słucha to się orientuje co to za zespół, roczek w na przemian łagodno - ostrym wydaniu :D!

 

Polecam :wink: , Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ulubionego gatunku piosenek. Jak mi się jakaś piosenka podoba to sciągam i słucham ;). Co jakiś czas zmieniam playliste, wybierając jakieś piosenki na które mam ochotę z mojego zbioru ;)

W chwili obecnej na mojej playliście znajduje się 9 utwórów:

The Sound Of Silence - Simon & Garfunkel

High Hopes - Pink Floyd

End Of All Hope - Nightwish

Forever Young - Alpahaville

Big In Japan - Alphaville

Another Brick In The Wall - Pink Floyd

Comfortably Numb - Pink Floyd

Wind Of Change - Scorpions

The Final Countdown - Europe

 

gdy mi się znudzi słuchanie w kółko tych samych piosenek to zmieniam liste ;) Jedynym utwórem znajdującym się zawsze na mojej liście jest utwór "High Hopes" - Pink Floyd. Ta piosenka mi się nigdy nie znudzi, i mogę jej słuchać naokrągło.

 

Dla mnie ostatnio istnieje tylko i wyłącznie Nightwish ...

Nie przepadam szczegółnie za Nightwishem, ale też nie moge powiedzieć, że mi sie nie podoba. Jedyną piosenką tego zespołu która mi się szczególnie podoba jest "End Of All Hope"

 

Jak już wcześniej wspomniałem nie mam ulubionego gatunku piosenek - słucham to co do ucha wpadnie, ale gdybym miał typować mój ulubiony zespół/wykonawcę to wybrał bym bezwachania "Pink flojdów" ;)

 

Ps.

dziwny zbieg okoliczności na mojej liście:

High Hopes - Pink Floyd

End Of All Hope - Nightwish

najpierw słucham o wielkich nadziejach, a później o tym, że nie ma już żadnej nadzieji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje trzy grosze.

Słucham wszystkiego i prawie wszystko mi się podoba. Prawie :wink: Zdecydowanie najbardziej lubię jednak posłuchać rocka z lat 70-tych, trochę elektronicznej, soula. Jednak wszystko przebija Pink Floyd i... smooth jazz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Pawła {ten sam instrument} to chyba widze że ktoś mnie rozumie bo widze że pojecia {jako tako bo niewiem jakie} ma a więc mnie chyba rozumie że ludzie grający dziela sie na 3 grupy:

 

Tych którzy:

 

a} lubią grać i daje im to przyjemność

b}są technikami - tzn uczą sie trudnych trików na gitarze

c} oba ww

 

Ja tam tylko :

 

http://www.youtube.com/watch?v=ch314yEGVQI

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=4mlxQ16Wcpk

 

A dla młodszych:

 

http://www.youtube.com/results?search_query=arctic+monkeys&search=Search

 

 

 

Dla zinteresowanych tematem b i c :mrgreen:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flea - oto człowiek którego lubię i podziwiam :) Poza tym Harrisa z Ajronów, za to że stworzył taką grupę i za to że fajnie gra :)

 

Co do techników - zegarmistrzów - nie zaliczam się, ale gram bo lubię :) Tylko że jak gram to nie modeluję i vice versa. Echhh... :)

 

BTW - Ertma, co do basu, to tamten został już sprzedany,ale lada moment będzie nóweks sztuka, tzn. nóweks nie w sensie że prosto z fabryki, tylko inny :) Cichaczem powiem tylko, że będę miał więcej strun :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak se spojrzałem ile moja gitara "nowa" kosztuje to se najpierw usiadłem - bo to sama gitara a gdzie reszta ... jezeli sie na tym nie zarabia albo gra od czasu do czasu to niema sensu ładować sie w fendera za 8 patyków ...

 

Odziwo odziedziczyłem po ojcu Mayones'a {ma 19 lat} który nadal jest prosty i stroi ...

 

A znajomi co roku chinole wymieniaja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja gram na czymś :)

Zacząłem grać na początku na basie mniej więcej 4 lata temu ale powiedzmy nie było to moje przeznaczenie, dopadłem w łapy stratocastera by ever play :/ i męczyłem się na nim aż do pól roku wstecz. Wtedy to kuzyn przyjechał do mnie powiedział że mi się bardziej przyda no i dostałem gitarę Zak ( wersja mayonesa na eksport) ma około 11 lat i powiem, że obecne mayonesy i flamy chowają się przy tym zaku, przynajmniej te na których miałem okazję grać. Ponadto przetwornik przy mostku mam wymieniony na DiMazzio superdistortion, daje niesamowitego kopa. nagłośnienie to piec o mocy 120W mojej konstrukcji DIY oraz piec odziedziczony po kuzynie Tonsil 50W ( brzmi nawet przyzwoicie) no i kilka przesterów. + kilka zrobionych samodzielnie ( nie ukrywam, że szajs, nadaje się tylko na części) grałem na nich kiedy zaczynałem.

Gracie w jakichś zespołach? Macie gdzieś w necie wasze kawałki?

Odnośnie muzyki:

Vader

Behemoth

Slayer

NIghtwish

Ironsi

Monstrum

Dżem

fotka z próby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.