Skocz do zawartości

Potrzebuje lekkiego pakietu do pracy 3 mikro serw


eze

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje lekiego pakietu a bardziej ogniw .Buduje lekki samolot i posiadam pakiet aaa sanyo 1000 mah .?Niestety waza 52 gramy.Szukam czegos lzejszego W batimexie znalazlem odpowiednie ale niewiem czy KAN 1/2AAA(22)250 250mAh MiMH 1.2V 1/2AAA

bedzie odpowiedni .Beda mi potrzebne do obslugi 3 mikro serw i odbiornika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi bo te kany sa ciekawe ile ja na tym moge polatac na 3 mikro serwach na ile to szacunkowo starczy??

 

Co do pakietu 500 mah to chyba wazy wiecej niz 52 gramy + regulator czy bec sam bec wazy 12 gram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie go "ostro"(często) testuje bo model dla niego jeszcze na wykończeniu, ale od zakupu był tylko raz ładowany a wskaźnik napięcia cały czas pokazuje max, kiedyś pisałem z malinn'em odnośnie pakietu i on na 300mAh mówił że lata kilka godzin i nie brakuje prądu, serwa mają mały pobór :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 h latania SalAzem (Alula) na małym zboczu, gdzie trzeba praktycznie non stop machać drągami " nie widać żadnych śladów zużycia " accu 350 mah. Tyle , że to tylko 2 mikroserwa.

No może przesadziłem z tym zużyciem , w każdym razie wystarcza :D:D:D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kryptoreklama, ale w Arthobby widziałem wczoraj ogniwa Lipol 3,7V 250mAh (cena jeszcze nie znana, towar świeży). Wg. sprzedawcy, sprowadzili je właśnie z Norymbergii z nadzieją sprzedaży osobom elektryfikującym modele wielkości "Foxa" (taki EPP-owiec jakieś 50cm rozpiętości, swobodny). Może w tym tygodniu już będa znali cenę.

Tak przy okazji, mają też wprowadzić do oferty FCO2, więc wreszcie będzie możliwość zakupu w W-wie tej kamerki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bardzo ale niestety pan dzik zabija cenami modelarzy niestety juz na samym wstepie .I postanowilem ze znajomymi nauczyc go cen przystosowanych do portfela dlatego niekupuje tam.Aczkolwiek szybowce ma w bardzo dobrej cenie i jakosci.Z czystym sumieniem kupie sobie jednego

 

Bylem w kilku krajach na swiecie i poruwnywalem sobie rozne zeczy.Zauwazylem ciekawa roznice miedzy np usa i polska.Otoz w usa sprzedaje sie co prawda duzo bo wiekszy rynek zbytu ale nie oto chodzi.Tam sprzedaje sie duzo bo ceny sa niskie .ZArabia sie na ilosci towaru.W polsce trend jest odwrotny przypiepszy sie cene tak wygorowana ze szczeka opada i czeka sie na frajera ktory moze kupi i zarobimy miliony.

Niestety jest to zalosne i prawdziwe ,ale taka prawda panowie i niezaslaniajmy sie wysokimi poidatkami bo te niedawno zostaly obnizone i wprowadzono wiele udogodnien zwiazanych wlasnie z prowadzeniem i obcinaniem kosztow przez firmy.Co prawda to kropla w morzu potrzeb ale zawsze cos .Wazne ze drgnelo.Niestety ceny zostaly bez zmian bez zwgledu na to czy dolar kosztuje 2zl czy 3,5.A wiadomo ze caly ten chlam na ktorym latamy czy by to byla lodka czy aparatura samolot jet to cale to dziadostwo produkuja chinskie rączki a oni lubia zielone i chca aby im placi w zielonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że już późno ale pakiet 350mAh dla 4 serw 4,7 grama w dlg starcza na około 2 do 2,5 H bezpiecznego latania. Radziłbym polatać z 30 min i sprawdzić ile prądu ubyło z akku. Tym bardziej ze to ESA i serwa nie będą wychylane okazjonalnie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.