Skocz do zawartości

Model do budowy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

czy jesteście mi w stanie polecić jakiegoś producenta co posiada w ofercie modele drewniane do złożenia? Zależy mi na przyjemnych „puzzlach” które ewentualnie można ulotnić, dobrze jakby też nie były za „miliony”. Jakie modele mnie interesują? Samoloty do 1,5m i szybowce, motoszybowiec. Mile widziane F3K, ale to już chyba tylko fantazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zywasmierc napisał:

Dzień dobry!

 

czy jesteście mi w stanie polecić jakiegoś producenta co posiada w ofercie modele drewniane do złożenia? Zależy mi na przyjemnych „puzzlach” które ewentualnie można ulotnić, dobrze jakby też nie były za „miliony”. Jakie modele mnie interesują? Samoloty do 1,5m i szybowce, motoszybowiec. Mile widziane F3K, ale to już chyba tylko fantazja.

Tak , jeśli chodzi o F3K to przy obecnym poziomie technologii budowa drewnianego modelu DLG nie ma kompletnie sensu.

Jeśli chodzi o resztę to zapoznaj się z ofertą:

https://modelarski.com/kategoria-produktu/modele/samoloty-rc-2/zestawy-kit-do-budowy-samoloty-rc-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ares napisał:

Tak , jeśli chodzi o F3K to przy obecnym poziomie technologii budowa drewnianego modelu DLG nie ma kompletnie sensu.

Jeśli chodzi o resztę to zapoznaj się z ofertą:

https://modelarski.com/kategoria-produktu/modele/samoloty-rc-2/zestawy-kit-do-budowy-samoloty-rc-2/


wiem, że technologia jest super, ale tu bardziej chodzi o przyjemność ze składania. A druga sprawa, to dziękuje za podpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, zywasmierc napisał:


wiem, że technologia jest super, ale tu bardziej chodzi o przyjemność ze składania. A druga sprawa, to dziękuje za podpowiedz :)

Spoko , nie ma za co. Drewniane modele sa wspaniałe i budowa jest naprawdę przyjemna i daje rzeczywiście dużo frajdy .Jak najbardziej nadaje się do modeli samolotów i elektroszybowców ale do DLG się nie nadaje. Niestety nie ma uniwersalnych technik budowy.

Do F3K to tylko technika worka próżniowego i laminaty. To też daje mnóstwo radości z budowy i polecam , spróbój kiedyś😊 Nie jest to aż tak trudne jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.