Skocz do zawartości

Piper-pytanie


Kruk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Hotpoint napisał:

"SZYBKI JAREK" 😆

 

 Wiesz; cos w tym jest. Stwierdzilem, ze nawet modelarstwo dopasowuje sie do swojego charakteru. Jestem czlowiekiem energicznym, w ciaglym ruchu i probowalem kiedys latac modelami "Pipero"- podobnymi. Nie moglem jakos sie w tym znalezc. Jednak wole modele szybkie 😁 

Dzisiaj odebralem z poczty nowy silnik : SCORPION 4025 - 630KV.

Z pakietem 6S i odpowiednim smiglem, porwie mojego PHANTOMA (Kyosho) w niebiosa !!!

Mam juz takiego PHANTOMA z silnikiem ENYA 80 4C , ale jakos nie lata za szybko 😉

Musi byc slychac gwizd !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

zna może ktoś ten model?

Myślę, że większość modelarzy na tym forum latała jakąś wersją Piper-a 😉

Ten zestaw jest bardzo podobny konstrukcyjnie do modelu którym latałem kilka lat temu (może zobaczyć na mojej stronie www) Jak każdy PIPER latał dobrze i ten również będzie latał dobrze bo obciążenie powierzchni nośnej jak podaje producent, to 46g/dm2 a górnopłat o szerokim skrzydle przy takich parametrach zawsze lata poprawnie. Zakładam oczywiście, że producent zestawu wykonał go prawidłowo, sprzedaje duże ilości i ma pozytywne opinie.

Nie ma zatem obaw o model a jedynie o Twoje umiejętności pilotażu, to będzie spokojnie latający i dużo wybaczający w powietrzu trenerek - jeżeli masz jakieś podstawy latania RC to na pewno tego typu modelem można się edukować i zbierać kolejne doświadczenia.

POWODZENIA 

 

ms

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.