Skocz do zawartości

Konto w Santander ?


Swift
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiadając na pytanie z kultowego "Misia" - "A jak tam wasze sprawy osobiste i rodzinne ?" - powiem, że za niecały miesiąc, będę już na emeryturze. W związku z tym zrobiłem sobie przegląd kont, głównie pod względem opłat za prowadzenie rachunku  i skłaniam się do "Konto jakie chcę" w Santander. Wdzięczny będę za opinie użytkowników jeżeli są na Forum.

PS

Czy Blikiem można płacić/wypłacać z bankomatów  w trybie off line - bez dostępu do Internetu (wyłączona komórkowa transmisja danych GPRS) oraz brak zasięgu Wi-Fi.  Pytam, bo w sieci, nawet na stronach banków, informacje są sprzeczne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Swift napisał:

Czy Blikiem można płacić/wypłacać z bankomatów  w trybie off line - bez dostępu do Internetu (wyłączona komórkowa transmisja danych GPRS) oraz brak zasięgu Wi-Fi.  Pytam, bo w sieci, nawet na stronach banków, informacje są sprzeczne.

 

na 100% musi być internet włączony

 

 

Co do konta to praktycznie wszystkie są takie same, pod uwagę warto brać najbliższy punkt banku od domu żeby móc coś załatwić fizycznie blisko domu. 

 

Ja od lat jadę mBankiem i śmiało mogę polecić. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2023 o 08:00, qpa napisał:

 

Co do konta to praktycznie wszystkie są takie same, pod uwagę warto brać najbliższy punkt banku od domu żeby móc coś załatwić fizycznie blisko domu. 

To chyba najistotniejsze. Bo niektóre małe oddziały nie mają kompetencji większych i odsyłają do centrali (w ub roku tak miałem z jednym z zielonym logo).

mBank od paru lat prosto i bezpłatnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.