Skocz do zawartości

MX-14 i 2,4 GHz


cy-kada

Rekomendowane odpowiedzi

Może w końcu określ czego szukasz, bo skaczesz po firmach jak żaba po gorącym asfalcie.

A to Futaba, a to Hitec, a to Graupner itd. Zastanów się konkretnie - jaki system cię interesuje i do czego, ile kanałów, jakie funkcje, do jakich modeli i jakie masz oczekiwania na przyszłość. Wiem, że teraz aparatury 2,4GHz sa "trendy" mimo swoich wad, ale ustal raz na zawsze - ci to potrzebne, czy nie. W praktyce, jak nie zamierzasz latać na zawodach, albo w dużej grupie ludzi, to 35MHz w zupełności ci wystarczy.

Też przez to ostatnio przechodziłem i też celowałem w półkę Optica i s-ki. A zobacz w stopce, na czym się skończyło po rozpatrzeniu rynku. :P

Oczywiście nie mówię, że mój wybór był jedynym słusznym, ale trzeba się powaznie zastanowić nad swoimi potrzebami, oczekiwaniami i dostępną w danej cenie ofertą, nawet jeśli ma to potrwać kilka tygodni. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.