Skocz do zawartości

Frsky X18S


Iqibiza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem i nie znalazłem. 

Chciałbym założyć wątek użytkowników aparatury frsky X18S(x18 i x18se i wyższe modele z serii tandem) 

Jestem posiadaczem owej apki, ale nie do końca ogarniam. Technika idzie na przód, a ceny maleją (powiedzmy). Tak więc chciałbym zapytać kto ma, kto sobie chwali, kto gardzi, kto wie więcej niż ktoś inny itd. 

Ogólnie rzecz biorąc chciałbym zapytać, czy jest możliwość wgrania Polskich wiadomości głosowych, bo język Angielski jest mi raczej obcy, może pojedyncze słowa ogarniam. Nadajnik coś do mnie mówi i chciałbym wiedzieć co. Dodam, że przesiadłem się z flysky th9x, zakupionego ładnych parę lat temu i póki co są mi obce terminy np takie jak s-bus, telemetria gdzie telemetria była już wtedy mi "powiedzmy" znana. A może znajdzie się osoba, która swoją wiedzą, i wolnym czasem przedstawi w sposób łopatologiczny działanie "nowych" systemów. No chyba, że jest już taki wątek to bardzo proszę o link. 

Multimedialny laik. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Mam nadajnik X20, trochę już go ogarnąłem, nie wiem czym różnią się modele x18 a x20. Jeżeli chodzi o wgrywanie komend ja korzystałem z tego poradnika 

 

 

 

Są też fajne poradniki tego gościa https://www.youtube.com/@8HrToGo

 

Ogólnie jestem mega zadowolony, trzeba trochę poświęcić czasu na zapoznanie się z nadajnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co pokazuje pasek kanału gazu na wyświetlaczu ? Idzie liniowo za ruchem drążka ? Jeżeli idzie liniowo zrób kalibrację drążka gazu aby regulator nauczył się gdzie jest  ZERO a gdzie MAX obrotów.  Powinno pomóc jeżeli to wina ustawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek idzie razem z drążkiem, ale (tak mi się wydaje) krzywa gazu nie idzie od lewego dolnego narożnika tylko jest w 1/4 a kończy się w 3/4 wysokości skali. Jak wrócę do domu to zerknę jeszcze raz. 

Wydaje mi się, że na innym odbiorniku było normalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.