Skocz do zawartości

extra 50 cc


Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawekmod
Ja powiem szczerze, że napewno nie zainwestowałbym w żaden model powyżej dwóch metrów zorbiony z patyczków... chocby nawet miał świetne właściwości lotne ale jednak chciałbym móc sobie podnieśc model normlanie nie bojąc się, że złamie mi się w rękach, albo ze palec przejdzie mi przez folię... masakra :evil:

 

No to chyba kolego nie miałeś modeli z tych "patyczków" lub nie budowałeś takowego.Szkoda że nie możesz wypróbować mojego patyczkowego skrzydła do Katany na skręcanie (zwichrowanie powierzchni) .Jak by Ci się udało je zwichrować o 2mm to bym przyznał rację że patyczaki są beee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wiec zrezygnuje z tego modelu ale dalej nie wiem za czym sie rozgladac co moglibyscie mi polecic jakis dobry model do 3d pod napend 50cc zastanawialem sie nad tym

 

http://www.axarmodel.com/component/page,shop.product_details/flypage,shop.garden_flypage/product_id,75/category_id,4/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,114/

 

ale nie mam zadnego doswiadczenia w 2 platowcach wiem ze podwujna powierzchnia nosna ale tez wiekszy ciezar tak ze sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tu o sztywność. Być może właściwości lotne są niesamowite i jest niskie obciązenie powierzchni ale chodzi tu o inne minusy... tak jak mówiłem sam fakt tego, ze model pokryty jest folią... to w czasie transportu byle co i sie odgniata... Nie będe się tu wykłucał jednak sa modele laminatowe które sa na najwyższym poziomie precyzji wykonania i właściwości lotnych (np. comp-arf) a przynjaminej nie boje sie, że podczas transportu model mi sie połamie... to jest po porstu wygoda i poczucie bezpieczeństwa... :shock:

 

Jesli chodzi o model do 3D ja mam u siebie w domu extrę 2.12 metra z composite-arf.com z silnikiem DA 50... Właśnie próbuje ja sprzedąc bo kupiłem większy model... jeśli byłbyś zainteresowany to daj znać. To naprawde swietny samolot do kręcenia :devil:

 

Inną alternatywą byłby jak tej samej rozpiętości z tej samej firmy... choć odradzam przy obecnym kursie euro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.