Skocz do zawartości

Weekend z Easy Gliderem i nie tylko...


Jacekos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzisiaj lataliśmy choć akcja była dość spontaniczna ze zględu na pogodę.

 

Jutro też zamierzamy choć oczywiście ze względu na pogodę będziemy się zdzwaniać rano.

Zainteresowanych Modelarzy z Gdyni i okolic zapraszamy. Żeby jednak nie było falstaru jest prośba o przesłanie numerów telefonów na priv ew. Czujność na forum.

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszam

 

Pzdr.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy, zmarzliśmy, lataliśmy... :)

 

na początek mój drugi lot z kamerką (chwilowo telefoniczną) na pokładzie.

Pierwszy zakończył się kraksą (zostałem strącony prze Andrzejap) co z pewnością, po niezbędnej obróbce pokażemy na filmie (z lądowaniem w sosnach bez statecznika pionowego - bo został obcięty) wraz ze zdjęciami. Zabawa była przednia :)

Andrzejp - mam nadzieję, że na kolejne spotkanie, na dziobie zaznaczysz pierwsze strącenie ;)

Do następnego!

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, to był tylko nieszczęśliwy zbieg okoliczności, bo z tego co pamiętam, to Ty wtedy latałeś swoim EG. A z drugiej strony, to dobrze że Jacek tak słabo przykleił ten statecznik po poprzednim krecie i tak na prawdę, to on się tylko odkleił.

 

Co do filmiku, to Floydzi zasługują tylko na to żeby ich słuchać, słuchać, słuchać... , a nie oglądać przy tym jakieś marne filmy. Więcej już tego nie zrobię - obiecuję Tomku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.