Skocz do zawartości

Junkers CLI od Marka (napolskimniebie)


samolocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

przyszła pora na rozpoczęcie budowy Junkersa wyciętego dla mnie przez Marka. Model jest w skali zgodnej z regulaminem Aircombat dla modeli WWI ((skala 1:8 z możliwą drobną odchyłką) ) i stanowi sprawdzenie koncepcji przed ewentualną budową modelu z balsy i sklejki. Nie będzie to makieta, raczej model ala sylwetkowy.

 

Model będzie napędzał silnik KAVAN 3530 KV 1050, śmigło 9x6" oraz pakiet 1800mAh 3s, który chwilowo zasila Easy Glidera.

 

Na zachętę obrazek z rozpoczętego projektu modelu sklejkowo-balsowego oraz pianki, z których powstanie model opisywany w tym temacie.

 

 

 

 

1572544910_Acesprojekt1.thumb.jpg.6e6fc4d0cfaac48f38910dcf6dbeb09d.jpg

 

 

 

IMG_1039.thumb.JPG.0fa680518106f573cbc2d93f54f486c6.JPG

 

 

 

 

 

IMG_1041.thumb.JPG.21f02f4e6f5ae38e2bfa91933b4159ce.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie.

Moim zdaniem do aircombatu konieczny będzie silnik na 6s ale dla potrzeb "testów" samej konstrukcji proponowana konfiguracja napędu może wystarczy choć zapewne z większym śmigłem przy raczej krótkim czasie lotu.

Trzymam kciuki i podglądam .... mnie tez interesuje ten model na przyszły sezon ww1

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.