Skocz do zawartości

EDGE 540


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś tak mi dziwnie mówić po imieniu do wszystkich :roll: Przyznam lekko nie wyszło, ja celuję w 360g :lol: A jak wyjdzie nie wiem. Te listwy dodały trochę wagi, i taśma również :wink: Ale skoro lata to jest OK. Ja w swoim stosuje tym razem 3 serwa 8) A nadal nie wiem jak akumulator zamocować, nie posiadam żadnego mocowania poza "rzepem krawieckim" [bez kleju, zwykły rzep, ale odpowiednio wklejony dobrze trzyma] :shock: Będę musiał na nim zamocować i do tego opaski zaciskowe może jak znajdę w sklepie :mrgreen: Zawsze trzymał :lol: Dostaniemy jakiś filmik/zdjęcia z lotu Twojego EDGE? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapomniałem dodać że mój EDGE ma 1040mm rozpiętości i 950mm długości. Z filmem to będzie na razie nie da rady ale w przyszłości na pewno tak.

Mam tylko takie zdjęcie z naszego niedzielnego latania. Startuje Janek obecny właściciel modelu

db89d5167ac7d669med.jpg

Taśma faktycznie dodaje wagi ale też bardzo wzmacnia kruchy ,,depron,, .

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowałem w 360g a uzyskałem aktualnie 255g co jest zadowalającym rezultatem :D Wczoraj próbowałem oblatać model, to że model leci to już wiem, ale to że spadł to też :mrgreen: Miałem rewers na lotkach, czego nie sprawdziłem, skończyło się tylko na połamanym dziobie u dołu przy ostrym lądowaniu :lol: [na szczecie udało się wylądować jakoś, mimo nagłego zwrotu akcji] Oblot miał być dziś ale pada...

 

PS. Oczywiście model odnowiony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sora za post pod postem ale nowa rzecz się wkradła w projekt:

 

Był to dzisiejszy oblot. Delikatny wiaterek i mróz nie powstrzymały mnie. Model poleciał jak po sznurku. Idealnie nic nie trzeba było poprawiać właściwie. Lekko wykłon silnika w dół i tyle. Jestem w 100% zadowolony z modelu. Chociaż dźwigar jest lekko słaby i skrzydła się wyginają delikatnie to nie szkodzi. Przydała by się taśma szklana ale nie mam. Chwilowo zadowolę się zwykłą, na pewno nie zaszkodzi a ewentualnie troszkę pomoże.

 

Powierzchnia nośna jak mi wyszła to 22,3dm^2 a obciążenie ok 11,4g/dm^2, czyli ładnie.

 

Nie mam żadnych zdjęć bo sam szybko poszedłem na oblot i jakże szybko wróciłem bo zimno. Postaram się w najbliższym czasie o jakieś zdjęcia czy film.

 

EDIT:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś, po kraksie dwa dni temu, [opisywałem w SB, nagły powiew zwiał mi model i w kolegę wpadł :evil: ] godzina 9:59 [ z zegarkiem w ręku] odbył się ponowny oblot. Model nadal lata :D Właściwie cały jest nowy, tylko skrzydła pozostały po tamtym i pilot :mrgreen: Wieczorem może nagram jakiś film :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.