Skocz do zawartości

Plany najprostszych samolocików i łódek itp


AndrzejC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu wpada do mojej graciarni kolega Tymek lat 5,5. Interesuje go wszystko. od  imadła, wiertarki po nasze łódki.

oddałem mu już wszystkie zabaweczki  modelarskie jakie miałem po synu.... Ojciec chce pomagać, ale potrzebujemy prostych  planów  samolocików, łódeczek, latawców i innych podobnych, które tata z synkiem może wykonać na stole w pokoju. Moja prośba młodych tatusiów... Poszukajcie mi jakichś prostych projektów, żeby tata zupełnie nie modelarz mógł z Tymkiem budować modeliki na miarę  dziecka 5,5 roku.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej Andrzej zacząć od prostych zestawów gdzie potrzeba proste narzędzia i klej. Masz przecież we Wrocku sklep , zabrać małego i zobaczyć co mu się spodoba. Budowa od podstaw to może później jak mu nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie proste. Nie mogę zabrać dziecka do sklepu, ani niczego mu kupować, bo to ani mój synek, ani wnuczek.

Nie mogę wyręczać ojca dziecka.  Bo to może być niemile widziane.

Ale przypadkiem sam znalazłem to o co mi było potrzebne.

http://www.modelarnia.sau.civ.pl/plany1/plany1.html

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę p Mariusza Wrony znanego propagatora modelarstwa wśród dzieci  na FB ma  tam kilka prostych modelików dla dzieci w przystępnej formie należy wydrukować sobie tylko kartkę ,do tego jest instrukcja jak zbudować taki modeli ,a co najważniejsze te modeliki latają bardzo ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.