Skocz do zawartości

Samochód do zabawy po mieszkaniu


Panjarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Koledzy poszukuje jakiegoś niedrogiego lecz wytrzymalego samochodu do zabawy z dzieckiem po mieszkaniu. Zabawki po kilkadziesiąt złotych w zasadzie po kilku godzinach zabawy idą na śmietnik.

Chcę kupić dwa samochody które będą niedrogie ale wystarczająco wytrzymałe aby się nie zepsuć zjeżdżając z dywanu na panele.

Nie za szybkie żeby dało się manewrować w pokoju.

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak duże mieszkanie. :) Ja mogę polecić na początek modele WLToys serii A9x9 w skali 1/18 albo K9x9 w skali 1/28 (x to cyferka określająca rodzaj nadwozia: buggy, monster, stadium czy rally). Stosunkowo wytrzymałe jak na te cene i jest dostęp do części zamiennych. Nie przejmować się opiniami zwłaszcza z grup fejsbukowych. Mam wrażenie, że większość osób tam to takie typy co jak dostaną dwie stalowe kulki to jedną zgubią a drugą popsują. Celowego rozbijania i katowania to żaden model czy zabawka nie wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam A9x9 seryjne, nie jestem nawet półwytrawnym samochodziarzem. Jak na moje są trochę szybkie jak do mieszkania i nie za dobrze skręcają w umeblowanym pokoju 20m2. Na mniejsze podwórko pod domem to już ok. Potwierdzam że są całkiem trwałe i mają dostępne relatywnie tanie części. Jak dawałem do zabawy dzieciakom ok 5 lat to ograniczałem prędkość przyklejając na taśmę klocki ograniczające ruch cyngla i obywało się bez większych strat, a wszyscy mieli dobrą zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.