Jump to content

Witam wszystkich i każdego z osobna :)


Recommended Posts

Cześć,

Wita Was Jan Płatek ze Świątnik Górnych z woj. małopolskiego z okolic Krakowa. Dołączyłem do tego forum, bo jak zauważyłem jest tutaj dużo osób znających się na rzeczy i chętnych do pomocy. Ja zajmuję się głównie modelami spalinowymi, choć jak na razie nie mam zbyt wielkiego doświadczenia ani wyposażenia modelarskiego. Jeden silnik, kilka serw, nadajnik, odbiornik... W sumie wystarcza to do skompletowania całego modelu. Do tej pory zbudowałem od zera dwa latające sprzęty, ale oczywiście mam już pomysły na kolejne.

 

Najbardziej lubię samodzielną budowę modeli. Nie przepadam za ARF-ami ani nawet za ARC-kami. Dodam, że dość dobrze wychodzi mi składanie samolotów niskim kosztem i jednocześnie niezłej jakości :faja:

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj Janku!

Kiedy przeczytałem, skąd pochodzisz, od razu nasunęło mi się pytanie, gdzie też swymi sprzętami latasz?... Przecież u Ciebie jest strasznie krzywo, bo "górzyście" :shock: Powiedz proszę i zademonstruj swoje sprzęty. Instrukcje wstawiania fot dostępne, ale skoro swoje oblicze już pokazałeś, to i z tym problemów mieć nie powinieneś.

Jeszcze raz serdecznie witam w gronie "spalinowców".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.