Skocz do zawartości

W niedziele po obiedzie czas na lot


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie obejrzałem do końca, bo coś mi się wolno ładuje ale ładnie moja wieś wygląda z powietrza :). A jak chwile się przypatrzyłem to i swój dom znalazłem. W tą niedziele ulotniłem Speeda. Latam też w tych okolicach ale najwyraźniej musiałem się z Panem minąć, bo nie widziałem innego modelu w powietrzu. Chyba, że łapałem od Pana zakłócenia bo coś Speed nie latał najlepiej :):). A filmik po pierwszych 3 minutach rewelacyjny. Można by się jakoś spotkać któregoś weekendu na polu i polatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udalo sie poleciec w piatek,wyszlo sloneczko!!!!!!szybko model do samochodu i na lake na tylach nowego sklepu Oszolom.Z tego miejsca udalo sie uwietrznic Sloneczny Stok,Antoniuk,Zielone Wzgorza I czesc srudmiescia.Film nie obrabiany!

Ja-Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Podlasiu to jednak jest gdzie latać :) Jadę jutro do wsi Chraboły ( 10km na północ od Bielska Podlaskiego ), mam nadzieję, że przez 4 dni uda się chociaż chwilę polatać.. chociaż to co widzę za oknem nie nastraja do specjalnego optymizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.