Skocz do zawartości

Oblot Nowego Modelu


enter1978
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, young napisał:

Z tym kierunkiem to w końcu się wyjaśniło ??? 

Nie, niestety pewności nie ma, machałem wczoraj cały wieczór tym kierunkiem i nic , chodzi jak zegarek szwajcarski. Ja obstawiam potencjometr w ginbalu nadajnika , pomachałem drągiem przetarł się po leżakowaniu całą zimę i zaczął działać poprawnie. Ale miałem tez sugestie że jakieś zakłócenia od silnika tez potrafią takie jaja robić. Będę testował i obserwował.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 17.03.2024 o 08:30, young napisał:

Z tym kierunkiem to w końcu się wyjaśniło ??? 

Model juz kilka razy był na lotnisku , kilka godzin przelatał i więcej ani razu nie miało miejsca takie samoczynne wychylenie steru kierunku jak w pierwszym locie tuz po oderwaniu się od ziemi. Wychodzi na to że chyba jednak gimbal przez zimę się zastał i zaczął żyć własnym życiem , trochę nim pomachałem rozruszał się i wszystko wróciło do normy.

Wczoraj pogoda była fatalna ale chciałem polatać z modelarzami , to nawet silny wiatr mnie nie zniechęcił , pogoda praktycznie była nie lotna.

Model sprawuje się znakomicie.

Nagranie z wczoraj

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.