Skocz do zawartości

Extra 330L Futaba Scheme 2,60m


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no bez przesady... Mam całe skrzydło obfotografować żeby udowodnić że nigdzie nawet nie jest porysowane?? A na pobiedniku nie ma wystających obiektów takich jak jakieś budynki. Poza tym po co miałbym bez sensu kłamać... Mnie też to zdziwiło że przy czymś takim to się stało więc opisałem. Jak bym w coś przywalił to nawet bym się nie przyznał... Obecnie próbujemy negocjować z C-ARF czy przyjmą to do reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było kupowane przez Pana Wiesława Chmielewskiego a on zapewne kupował to bezpośrednio u producentów. Kołpak można bez problemów ściągnąć od No Limitz bo tam na własną rękę kupowałem pilota. Trzeba tylko do nich maila napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno nie zaglądałem do tego tematu i zapomniałem że nic o tym nie napisałem :P Przyjęli reklamacje bez niczego ponieważ widać na zdjęciach że złamało się w locie. Napisali że nigdy nie mają 100% pewności czy ich nie robią "w konia" ale klientom zawsze pomagają :) Napisali też że ich modele mają certyfikaty jakości i są sprawdzane ale zawsze jakieś niedociągnięcia mogą być (np braki w kleju) które trzeba uzupełnić. No ale za tyle kasy to powinni się jednak bardziej starać :P Tak mi się wydaje. Ale ogólnie porządna firma bo pomaga. Skrzydło będę miał za jakiś miesiąc jak kontener przypłynie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.