Skocz do zawartości

Hawker Typhoon NPN


endriuRC

Rekomendowane odpowiedzi

 Hawker już ścina przeciwników ;D. Bardzo czuły samolot na wysokość oraz lotki baterie musiałem wsadzic do samego przodu aby poprawnie latał. Model szybki zwinny będzie dobrym zawodnikiem ?. Serwo z wysokości przełożyłem ze środka na bok kadłuba aby w razie czego można było w szybki sposób je wymienić.

20240512_081201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze .... dominują na forum Twoje modele :)

Czy nie przeważyłeś Typhoon-a na nos? Mam wrażenie po oglądnięciu filmu że dość mocno opada po zdjęciu gazu i zbyt głęboko wychodzi z pętli co powoduje, że gwałtownie go w ostatniej fazie podpierasz.

Przesuń pakiet do tyłu o 5mm i sprawdź czy nie będzie lepiej.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mirolek napisał:

Jak widze .... dominują na forum Twoje modele :)

Czy nie przeważyłeś Typhoon-a na nos? Mam wrażenie po oglądnięciu filmu że dość mocno opada po zdjęciu gazu i zbyt głęboko wychodzi z pętli co powoduje, że gwałtownie go w ostatniej fazie podpierasz.

Przesuń pakiet do tyłu o 5mm i sprawdź czy nie będzie lepiej.

 

ms

Delikatnie w tym locie był przeważony na nos, chciałem zobaczyć jego reakcję i faktycznie dzieje się tak jak piszesz. Manewruje pakietem i sprawdzam zachowanie modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.