Skocz do zawartości

Początek przygody z depronem


Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy któryś z doświadczonych kolegow zechciał by sie podzielić swoją wiedzą jak z tym materiałem pracować.Chcial bym rozpoczać przygodę z tym materiałem ale nie wiem jakJak kleić,formować i czym obkleiać.Napiszcie proszę jakiś mini poradnik.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrotce bede tez budowal cos z depronu, a na ten poradnik wczesniej nie trafilem. Dzieki Franku.

Istnieje kilka niemieckojezycznych ksiazek na ten temat, ale nie sa one tak szczegolowe, jak ow poradnik.

Kurcze, chyba cos wczesniej umknelo mojej uwadze. Czy Motylasty nosi highheels i maluje paznokcie u rak? ?

 

Z mojej strony moge dorzucic nastepujacy link:

https://www.youtube.com/@NumaVIG

Facet wprawdzie nie pokazuje, jakich klejow uzywa (podejrzewam, ze UHU Por), ale buduje bardzo lekko i z glowa, wiec z latwoscia mozna sie polapac, jak skonstruowane sa jego modele.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jezeli Kolega orientuje się cośkolwiek w języku francuskim to mam gdzieś kopię numeru specjalnego jednego z modelarskich miesięczników poświęconą budowie modeli z depronu, z dołączonymi planami 3 modeli.

Jakby coś się podzielę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Francka napisał:

Jest dział o klejach uzywanych  do depronu  http://motylasty.pl/warszt_4.html#dwarsz4

 

Tak, to znalazlem, ale ja mialem wczesniej na mysli tego, ktorego kanal podlinkowalem i to bardziej jako info dla innych, gdyz ja sobie z klejeniem pianek poradze.

Nota bene troche dziwne - na filmikach z relacji budowy widac jednoznacznie, ze facet najwyrazniej zaopatruje sie w rosyjskich marketach budowlanych, natomiast na info kanalu stoi "Italia"... ?

Ale trzeba mu przyznac, ze buduje bardzo starannie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.