Skocz do zawartości

Jak się nie obrócic, to plecy zawsze z tyłu


pleses

Rekomendowane odpowiedzi

Znam ten ból Romku, bo moja Sanva pamięta tylko 4 modele...

Ale nie ma takiego złego, co by na jeszcze gorsze nie wyszło, jak mawiali starożytni Chińczycy i skoro już myśle o drugim nadajniku, to i kabelkiem bedę mógł się spiąć z pierwszym i polatać coś "wspólnymi" siłami. Tylko czy musi to być taki sam nadajnik, czy też mogą to być dzieci zupełnie różnych matek? Wot i diliemat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy też mogą to być dzieci zupełnie różnych matek

 

Moga być dzieci różnych matek, ale tak aby kolejność kanałów się zgadzała :D albo jeden z nadajników mógł przyporządkować w dowolnej kolejności kanały, tak jak to robi MC-19 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mój Royal 9 kładzie wasze radia na łopatki.

Ciekawe w którym waszym radiu można zwolnic lub przyspieszyć dowolny kanał?

No co bohaterzy nie ma mocnych juz w gębie ? :D

5 punktowa krzywa dla wszystkich kanałów i przypisanie dowolnego kanału do dowolnej pozycji.

Np w Łosiu na 3 i 4 silniki a w Extrimie na 4 kierunek.

Zresztą co was bedę draznił swoimi 16 czy 17 mixerami dowolnie modyfikowalnymi .

 

Miłego szukania tych bajerków swoich radiach. :mrgreen: :rotfl:

 

Dlatego nie za bardzo rozumiem stwierdzenia Romka. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć o tych plecach ??

 

Przeprowadziłem rozmowe m@ilową z serwisem Graupnera na temat dźwigni do mojej MC-19 powiedzieli ze mogą tylko naprawić ale cena chora za serwis. Dali też info że od modelu MC-16 w góre dżwignia jest taka sama. Więc dzięki uprzejmości naszego @Jana zakupiłem uszkodzoną MC-16. szybko się okazało ze niepasuje 100zł w plecy.

 

O opmoc zwróciłem się do IKAR-RC podjoł się pomocy. Dżwignie wysłał so serwisu razem ze swoimi reklamacjami. Na początku tego tygodnia Graupner przysłal do polski samą dźwignie . Koszt wysZedł śmieszny bo drążek 5,70€ do tego koszty przesyłki i pakowania 18€. NIeważne są koszty ważne co bym w sobote polatał. Odebrałem paczke z pełnią szczęścia na usach do momentu otwarcia. Okazało się ż ejakiś "kreton" przysłał nie ta dźwignie. Mają starą na wzór spakowal inną. Na pocztku myślałem że wsadzil pudełko w którym zamieniono drążki i że samo pudełko jest zgodne z numerem katalogowym. Ale na rachunku pisze jak byk MC-16/20. Normalnie ręce i majtki opadają na tych serwisantów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.