Skocz do zawartości

Zawody "Mikołajkowe" 05.12.2010 Wrocław


pelikan1500

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Jedno z ciekawszych zdjęć jakie udało mi się wczoraj ustrzelić(: Zawody fantastyczne chociaż piszę to jako widz. I jeszcze jedno nie mam już możliwości wklejenia innych zdjęć z racji limitów na fotosiku, jeśli ktoś chce to mogę wysłać jakieś miniaturki na maila a póżniej po wybraniu nazwy plików prześlę w całości fotki pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza pierwsza klasa. Dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę na ziemi i rywalizację w powietrzu. Również dziękuję sponsorom : cyber-fly.pl , modele.sklep.pl , aircombat modele rc oraz VIP-Europa , który oprócz nagród przywiózł nas (ekipę z Bolesławca) na zawody. Dziękujemy :D

Z zawodów na zawody rośniemy w siłę, ciągle pojawiają się nowe nazwiska. Oby tak dalej. :jupi:

Wyniki Pucharu Polski w osobnym temacie. TUTAJ i TUTAJ

 

P.S. Mam przygotowane dyplomy z Pucharu Polski dla wszystkich zawodników, ale nie do wszystkich mam maile. podeślijcie mi info na pw. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daan pięknie uchwyciłeś moje KI :D

 

 

Jeszcze chciałbym podziękować organizatorom za super zawody, a także VIP-Europa dzięki którym mogłem się na nich pojawić z kolegami pilotami z Bolesławca.

Pozdrawiam i już szykuję sie na kolejne :twisted:

Złączyłem posty - meteor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fotki :D .Czekamy na filmy.

 

Pozostała do załatwienia jeszcze jedna sprawa.Na zakończeniu zawodów był rozlosowany wśród wszystkich zawodników zestaw modelu ESA Hawker Hurricane ufundowany przez Krzyśka Kiermackiego właściciela firmy Aircombat-Modele EPP.Szczęśliwym posiadaczem został kolega Adrian Frydmański,który był nieobecny na zakończeniu.Nagroda do odebrania.Proszę o kontakt na P.W. lub e-maila.

Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.