Skocz do zawartości

SA-43 Hammerhead -z planami


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam w temacie. Troche fotek mojego hummerhead-a. Specjalnie dla Robertusa na kilku fotkach widac jak rozwiazalem naped przednich sterow. Prawy niestety pod wplywem grawitacji podczas zasychania kleju zjechal zbyt blisko kadluba  :huh: sie poprawi. Te dodatkowe kabelki to zasilanie przedniego oswietlenia LED.


Patrzcie co znalazłem w relacji z pikniku w Kargowej.

attachicon.gifinny_hammerhead.jpg

Rodzina się powiększa. Mam nadzieję, że fajnie lata.

Kurde to nasza ekipa  :)


Gdybym był fanem Stargate pewnie zrobiłbym sobie ten model, a tak to nic mnie z nim nie łączy :) Zrób X-winga z gwiezdnych wojen to inaczej pogadamy hehe

Wlasnie X-wing caly czas za mna chodzi, ale nie wiem jak go ugryzc, moze lt.Robertus podejmie wyzwanie. 

post-14215-0-75160300-1400257910_thumb.jpg

post-14215-0-22246500-1400257914_thumb.jpg

post-14215-0-79073700-1400257920_thumb.jpg

post-14215-0-79867200-1400257926_thumb.jpg

post-14215-0-41805200-1400257932_thumb.jpg

post-14215-0-59042400-1400257937_thumb.jpg

post-14215-0-18875900-1400257942_thumb.jpg

post-14215-0-59014400-1400257946_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I działko pod dziobem jest :) Ja nie zakładałem bo pewnie i tak bym urwał przy lądowaniu.

Bardzo podoba mi się rozwiązanie sterowania kanardami. Skąd te kółeczka zębate?

 

PS. X-winga nie będę robił, bo już jest zbudowanych parę wersji, choćby profilowa od sgtalon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I działko pod dziobem jest :) Ja nie zakładałem bo pewnie i tak bym urwał przy lądowaniu.

Bardzo podoba mi się rozwiązanie sterowania kanardami. Skąd te kółeczka zębate?

 

PS. X-winga nie będę robił, bo już jest zbudowanych parę wersji, choćby profilowa od sgtalon.

Drogi Robercie kola zebate mozna zakupic w rbmodel.pl maja w swojej ofercie cale mnostwo zebatek i zebateczek przemyslanych tak aby mozna bylo je ze soba latwo skladac i co wazne sa tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam w temacie. Troche fotek mojego hummerhead-a. Specjalnie dla Robertusa na kilku fotkach widac jak rozwiazalem naped przednich sterow. Prawy niestety pod wplywem grawitacji podczas zasychania kleju zjechal zbyt blisko kadluba  :huh: sie poprawi. Te dodatkowe kabelki to zasilanie przedniego oswietlenia LED.

Kurde to nasza ekipa  :)

Wlasnie X-wing caly czas za mna chodzi, ale nie wiem jak go ugryzc, moze lt.Robertus podejmie wyzwanie. 

Nooo Robertus, popchnął temat a tu piękny braciszek się urodził. Muszę powiedzieć, że wygląda .... świetnie.

Nie chciałbym żeby Robertus odebrał to negatywnie ale twój wygląda nawet na bardziej "dopieszczony". Niestety jeśli nie ma filmu ....

to kicha, model do oglądania ... nie liczy się:)  chyba, że masz film jak to cacko lata.

Świetnie wykonany napęd canardów. Bardzo pomysłowo i jak sądzę działają dobrze bo przełożenie uzyskane przez trybiki z pewnością wpływa na sztywność ich działania. Pewnie nie mają żadnych luzów a to dobrze bo nie latają w górę i w dół powodując niekontrolowane zmiany wysokości lotu :)

 

Świetny, świetny, świetny.

gdzie film ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie, szkoda tylko, że do dzisiaj nie widzieliśmy jak lata HammerHead 

Mirek SP3SUE'a  śmiga.

Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy i że będzie latałconajmniej tak jak pierwowzór :)

A propo's Robertus. Filmik który podałeś nie działa a chciałbym go zobaczyć. 

Jakiś znalazłem ale nie mam pewności czuy to o ten sam chodziło.

Mógłbyś sprawdzić i wkleić działający ?


Muszę odrobinę sprostować przy okazji, pisząc "dopieszczony" miałem na myśli gładkości i wykończenie. Z drugiej strony Robertusa HH wygląda bardziej realistycznie. Twój bardziej jak "ładna zabawka" :):) :)

U Robertusowego jest więcej detali, widać "odciśnięty ząb czasu i przeleciane parseki" a Mirosławowy to nówka sztuka nieśmigana, jakby jakiś kadecina dopiero po szkółce zasiadł do nowiutkiej maszyny :) i nawet do księżyca jeszcze nie doleciał :)

Gdzie film :) ?? .... ja się pytam ?!?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Filmik który podałeś nie działa a chciałbym go zobaczyć. 

Jakiś znalazłem ale nie mam pewności czuy to o ten sam chodziło.

Tak to jest na youtubie. Dzisiaj film jest a jutro nie. Podmieniłem film na jakiś inny.

L-133 wygląda tak

post-7718-0-46445600-1405747165.jpg

 

L-133 nigdy nie latał nie zszedł z deski kreślarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.