Skocz do zawartości

Katana PL z Artexu by marcel (spalina)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Podzielam zdanie radka 872 .Mały zameczek da 100% pewności,że kabinka nie odleci.Magnesiki może są dobrym rozwiązaniem w elektrykach ale w spalinie i do tego w 4-taktach lepiej dmuchać na zimne.Dlatego w mojej katanie dziś stworzyłem taki zamek. 88bd0642119c772d.jpg dddc37dd393c6ac6.jpg zwłaszcza,że mam zamiar zastosować w niej Saito 56.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Reaktywacja :).

 

Po urlopach, plażach.... trzeba coś podłubać. Nowa Katana stoi praktycznie złożona i prawie oklejona.

 

BTW

W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować P. Zbyszkowi i P. Bogdanowi z ARTEX-u. Napiszę krótko jak w reklamie "jak mówią, tak robią".

Przy sklejaniu, pomyliłem części i nie było możliwości rozklejenia. Po jednym telefonie i dogadaniu sprawy z P. Zbyszkiem, części były u mnie na drugi dzień :).

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

 

Jeszcze kwestia napędu.

Poprzednia katanka latała na 10ccm ASP 4T, silnik spory jak na ten model, ale latał bardzo ok. W między czasie wpadł mi w ręce OSMax 4,5ccm 2T, ale obawiam się że będzie za mały do tego modelu. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj silnik OS 4,5 ccm to tak jak podejrzewasz jest za mały. Do podstawowej akrobacji wystarczy ale 3D to już gorzej natomiast o zawisie z tym silnikiem możesz zapomnieć. Z silników 2T mógłbyś zastosować o poj. 6,5ccm. to już by było coś co pociągnie porządnie model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Katana została wczoraj oblatana na silniku ASP 10ccm 4T ze śmigłem 12*4 drewienko. Mocy jest sporo za dużo, ale co tam, da radę.

 

Model tak jak pisałem w postach wcześniej lata jak marzenie. Żałuję że wczoraj zaczęło padać.

 

Jak będę miał chwilę wrzucę fotki (bo barwy modelu całkowicie inne są).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.