Skocz do zawartości

Toxic i Albatros - F3F na Jodłowcu


Elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mały skrót z wypadu na Jodłowiec, zbocze dla nas nie znane, warunki już konkretne i jedne z pierwszych lotów przez nas tymi modelami. Zbocze na którym były rozgrywane zawody PP w F3F. Ale daliśmy radę, zabawa mega choć trzeba przyznać że na koniec byliśmy już nieco wyczerpani a jest co robić przy takim lataniu  ;)

Na razie filmik z Toxicem, Albatros się przesyła i wkleję nieco później.

 

 

Edit:

Filmik z Albatrosem w akcji - model ma spore możliwości

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zawsze jestem za :D 

Pogoda nam pięknie dopisała i jak się okazało mamy całkiem zacne modele co to wiatru boją się mniej od nas  :lol: Jedno jest pewne, takie latanie uzależnia i aż nie mogę się doczekać aby zobaczyć twoją nową maszynkę w akcji - oj, bedzie się działo  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować panowie odwagi i opanowania. Piękne latanie oraz lądowania a łatwo nie było. Ciekawa miejscówka.  Szkoda że nie mogłem do was dołączyć . Może następnym razem się uda. Trzeba tylko trochę więcej łąki zorganizować na lądowisko  ;) . W sumie grunt przygotowany , kupić parę kilo nasion trawy, posiać,  wywalcować, poczekać na deszcz i samo urośnie. Może się właściciel nie zorientuje ;) .( taki niewinny żarcik )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, tylko wyglądało trochę strasznie  :) ale za to było mega ciekawie. Nie ukrywam, że liczymy na wspólny wypad z Tobą a tubylców ponoć lepiej nie drażnić  ;)  no i w planie są kolejne miejscówki  :D  - strasznie zaraźliwie wciąga takie latanie  :wub: . Do zobaczenia na stoku  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów na Jodłowcu, warunki rzekłbym że szkolne, pierwszy lot z balastem 400g ale rzęsy, więc dalsze latanie na pusto i leniwe wożenie się bardziej w termice niż na żaglu do chwili aż przyszedł szkwał z deszczem i nie szło wylądować :-D

 

post-19094-0-88003700-1523641126_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.