Jump to content

Toxic i Albatros - F3F na Jodłowcu


Elvis
 Share

Recommended Posts

Mały skrót z wypadu na Jodłowiec, zbocze dla nas nie znane, warunki już konkretne i jedne z pierwszych lotów przez nas tymi modelami. Zbocze na którym były rozgrywane zawody PP w F3F. Ale daliśmy radę, zabawa mega choć trzeba przyznać że na koniec byliśmy już nieco wyczerpani a jest co robić przy takim lataniu  ;)

Na razie filmik z Toxicem, Albatros się przesyła i wkleję nieco później.

 

 

Edit:

Filmik z Albatrosem w akcji - model ma spore możliwości

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jak zawsze jestem za :D 

Pogoda nam pięknie dopisała i jak się okazało mamy całkiem zacne modele co to wiatru boją się mniej od nas  :lol: Jedno jest pewne, takie latanie uzależnia i aż nie mogę się doczekać aby zobaczyć twoją nową maszynkę w akcji - oj, bedzie się działo  :)

Link to comment
Share on other sites

Pogratulować panowie odwagi i opanowania. Piękne latanie oraz lądowania a łatwo nie było. Ciekawa miejscówka.  Szkoda że nie mogłem do was dołączyć . Może następnym razem się uda. Trzeba tylko trochę więcej łąki zorganizować na lądowisko  ;) . W sumie grunt przygotowany , kupić parę kilo nasion trawy, posiać,  wywalcować, poczekać na deszcz i samo urośnie. Może się właściciel nie zorientuje ;) .( taki niewinny żarcik )

Link to comment
Share on other sites

Eee, tylko wyglądało trochę strasznie  :) ale za to było mega ciekawie. Nie ukrywam, że liczymy na wspólny wypad z Tobą a tubylców ponoć lepiej nie drażnić  ;)  no i w planie są kolejne miejscówki  :D  - strasznie zaraźliwie wciąga takie latanie  :wub: . Do zobaczenia na stoku  :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś znów na Jodłowcu, warunki rzekłbym że szkolne, pierwszy lot z balastem 400g ale rzęsy, więc dalsze latanie na pusto i leniwe wożenie się bardziej w termice niż na żaglu do chwili aż przyszedł szkwał z deszczem i nie szło wylądować :-D

 

post-19094-0-88003700-1523641126_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.