Skocz do zawartości

chłodzenie wodne, w którym miejscu kadłuba dać wejście wężyków ?


Gość RomanX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wybrałem opcję C jako najprostszą, przepływ wody jak dodam gazu w wannie jest, ale nie za duży.

łopatki z wentylatora przykleiłem do osi silnika, nawet dmucha. przesunąłem balast dziobowy bardziej do przodu.

antenę odbiornika schowałem w maszcie bandery i przymierzyłem atrapy silników, bo tył mi się taki pusty wydaje.

nadal nie wiem jaką zrobić nadbudówkę ? coś będę kombinował...

Wiesz jednak, że rurką powrotną chłodzisz wodą już podgrzaną pierwszym przebiegiem?

Temperatury wody wychodzącej wzrośnie, ale silnik nie ochłodzi się w zasadzie bardziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody człowieku z Krakowa, zamiast wieszać na flagsztoku ponurą czarną szmatę, nie lepiej było napisać na burcie  jestem bandytą i złodziejem. To dokładnie to samo.

Ludzie zacznijcie myśleć.

Oni też

http://kresy-siberia.org/hom/element/martin-hazell-collection/marek-twardowski-collection/polish-navy-submarine-orp-sokol/?lang=pl  :(

 

świat jest kolorowy a nie czarno -biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te flagi :pirackie" potraktowałem jak zabawę natomiast młody człowieku z Miedzianej Góry, Ty chyba czegoś nie rozumiesz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.